dziś mijają 4 miesiące...
Dziś mijają 4 miesiące od kiedy wiem, że moje Dziecko umarło. Następnego dnia miałam zabieg. Boli nie mniej, niż 3,2 czy 1 miesiąc temu... Ale zapewne bardziej, niż za pół roku czy rok. I to daje nadzieję, że dam radę zostać mamą po raz kolejny. Dziecka po tej stronie lustra...
Kocham Cię Skarbie, nie tylko 10 dnia każdego miesiąca - Marta, Twoja mama
[\']
Odpowiedz
U mnie jutro minie 4 miesiace od momentu gdy uslyszalam od lekarza te straszne słowa \"przykro mi dziecko nie żyje\". 10 maja, cieszyłam się jeszcze z mojej Juleczki Sad
Odpowiedz
Każdego dnia jakaś bolesna data - czyjegoś \"wyroku\", zabiegu, narodzin, które już nie nadejdą... To uderzające, ile nas jest.
Mamaaniolka - jestem z Tobą dziś, jak i jutro. Wierzę, że się podniesiemy.
dla Ciebie - http://pltomeq.wrzuta.pl/audio/4qRZcvR2H...-_jawa_new . Posłuchajmy razem. Mnie od wczoraj ta muzyka pomaga płakać.
Odpowiedz
mamaaniolka - zapalam dla Twojej Juleczki światło [\']
Odpowiedz
Tęsknie za Tobą mój Aniele.
Kocham Cię najbardziej na świecie i nigdy nie przestane.
Twoja mama
Odpowiedz
mamaaniolka - zapalam dla Twojej Juleczki światło [\']
Odpowiedz
U mnie 4 miesiące miną w poniedziałek, 13.

Zaczęłam wtedy wierzyć w pecha trzynastki...
Odpowiedz
Piękna piosenka Ryszarda Rynkowskiego -bez łez się nie obeszło!
Odpowiedz
masaiimara dziękuję za tą piosenkę. Wczoraj miałam mieć termin porodu, jak to boli.............
Odpowiedz
Mnie muzyka bardzo pomaga. Koi, kiedy mam wrażenie, że już ani minuty więcej nie udźwignę tego bólu. Pomaga płakać, kiedy łzy wydają się kończyć. Często słucham też Annie Lennox, która tę piosenkę napisała po doświadczeniu straty dziecka
http://andante.wrzuta.pl/audio/2sw6nymFJ...cs_-_angel
Pozdrawiam Was serdecznie, Dziewczyny. Życzę tyle siły, ile potrzeba, żeby przetrwać każdy kolejny dzień.
[\'][\'][\'] dla Naszych Dzieci[\'][\'][\']
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=mamaaniolka]
10 maja, cieszyłam się jeszcze z mojej Juleczki Sad
10 maja - pierwsze USG - jest bicie serca.
I pierwsze krwawienie...
13 maja - drugie USG - już nie ma.
14 maja - zabieg, i to był koniec Nadziei.

4 miesiące temu...
Odpowiedz
[\'][\'][\'] dla każdego Dziecka, które dziś ma swoją miesięcznicę, rocznicę... I dla każdego Rodzica, przeżywającego tę bolesną datę z pustką w ramionach
Odpowiedz
To już 9 miesięcy bez Ciebie Piotrusiu.
Odleciałeś tak cichutko a ta cisza aż dźwięczy w uszach do dziś. Nie wiem, gdzie teraz jesteś. Nie wierzę przecież w niebo. Myślę, że na powrót stałeś się tym, czym byłeś zanim wybrałeś mnie na swoją mamę - całym pięknem tego świata. Zatem obcuję z Tobą na co dzień... A mimo to boleśnie tęsknię. Ból nie zmienia jednak faktu, że być Twoją mamą to wspaniała sprawa. Przytulam Cię z całych sił Piotrusiu.
Utul wszystkich innych Zagubionych Chłopców i Dziewczynki, za którymi tęsknią tutaj ich mamy.
Kocham Cię - Twoja mama
Odpowiedz
Do not stand at my grave and weep.

I am not there. I do not sleep.

I am a thousand winds that blow;

I am the diamond glints on snow.

I am the sunlight on ripened grain;

I am the gentle Autumn\'s rain.

When you awaken in the morning\'s hush.

I am the swift uplifting rush

Of quiet birds in circled flight.

I am the soft star that shines at night.

Do not stand at my grave and cry.

I am not there;

I did not die.
(M. Frye)
Odpowiedz
Właśnie tym jest teraz mój Piotruś... Dzisiaj jest szronem na szybie.
Dzięki Małgoś.
Odpowiedz
Każda z Nas ma swoje daty, u mnie tych dat jest coraz więcej... Nie wiem czy kiedykowiek będą mniej boleć. Dzisiaj bedąc u Jasia na cmentarzu uświadomiłam sobie, że to już prawie 2 miesiące jak mojego synka nie ma pod moim sercenm. A gdyby Julka żyła niedługo skończyłaby 3 miesiące.
Tak bardzo zazdroszcze mamom dzieci,tego ze moga je miec, tulic.
Nie wiem czy kiedykolwiek bedzie lepiej;(
Odpowiedz
ściskam cie serdecznie boże myślami jestem z tobą ...
Odpowiedz
Dziękuję Wam, Dziewczyny.
Dla Waszych dzieci [*]
Odpowiedz
mój Jasiek także odszedł 10-tego Sad Dwa lata temu przez pierwsze miesiące po stracie, każdego 10-tego brałam wolne, gdyż nie dawałam rady pracować. Dziś jest inaczej, jednak czas leczy rany! Choć wiadomo, są takie dni, gdy jest ciężko.

dla wszystkich naszych dzieci (*)
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=masaiimara]
Odleciałeś tak cichutko a ta cisza aż dźwięczy w uszach do dziś. Nie wiem, gdzie teraz jesteś. Nie wierzę przecież w niebo. Myślę, że na powrót stałeś się tym, czym byłeś zanim wybrałeś mnie na swoją mamę - całym pięknem tego świata. Zatem obcuję z Tobą na co dzień... A mimo to boleśnie tęsknię. Ból nie zmienia jednak faktu, że być Twoją mamą to wspaniała sprawa. Przytulam Cię z całych sił Piotrusiu.
Utul wszystkich innych Zagubionych Chłopców i Dziewczynki, za którymi tęsknią tutaj ich mamy.
Kocham Cię - Twoja mama
masaiimara , czy moja córeczka też może się przyłączyć i stać się całym pięknem tego świata. Pięknie to ujęłaś.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=m_emi]
Cytat:[autor cytatu=masaiimara]
Kocham Cię - Twoja mama
masaiimara , czy moja córeczka też może się przyłączyć i stać się całym pięknem tego świata. Pięknie to ujęłaś.
Twoja córeczka już nim jest m_emiSmile
Odpowiedz
Witajcie!
Ja też niedawno obchodziłam dwie rocznice:9 stycznia minęło 4 lata od utraty pierwszego aniołka(8t.c.),a 6 lutego rok od śmierci drugiego dzidziusia(14t.c.).I nadal strasznie boli-chyba już nigdy nie przestanie boleć.Jak z tym wszystkim sobie poradzić?Nie mam już siły.
Całym sercem jestem z wami wszystkimi.
Dlaczego ten świat jest taki niesprawiedliwy?
Odpowiedz
dziś jest 12 luty ..dokładnie dwa lata temu o tej porze cieszyłam sie pozytywnym testem ..niestety nie długo. Tęsknie za moim skarbem i mimo upływu czasu nadal o tym myśle.
Odpowiedz
Dziewczyny, nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Nie wiem, dlaczego nasze dzieci są, ale nie z nami. Nie namacalne.
Niewiele zatem chyba wiem. Ot tyle, że jest we mnie wiele bezradności i tęsknoty. I miłość. I nadzieja, że jeszcze jakieś dziecko wybierze mnie na swoją mamę.
Przytulam Was i wasze smutki.
Dla Dzieci [*]
Odpowiedz
Synku, jestem dziś w domu sama. Twój Tato pojechał załatwiać ważne sprawy. Jutro minie 10 miesięcy od dnia, kiedy pofrunąłeś gdzieś daleko, gdzie nie mogę pójść do Ciebie... oglądam Twoje zdjęcie. Wącham zielone buciki, choć nie chcą pachnieć Tobą tylko farbą. Tęsknię za Tobą maluszku. Myślę o Tobie. Staram się być dzielna w całej tej bezradności. Kocham Cię - Marta, Twoja mama
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości