o śmierci, tragediach
Nie chciałam nic od siebie pisać, ale podzielić się z Wami artykułem, który dotknął mnie. Niby bezpośrednio dotyczy tragedii smoleńskiej, ale każdy z nas przeżywa swój własny \"Smoleńsk\". Taką żywą raną są nasz utraty dzieci, one się ciągle odnawiają, bo tak wiele dzieci umiera. Tu znajdziecie dużo o śmierci, tragedii, czasach ostatecznych:
http://www.fronda.pl/news/czytaj/o_pelan..._smolenska
Odpowiedz
Po przeczytaniu tego artykułu pomyślałam sobie ile w niej mądrości i prawdy.Ludzie tak często są zaskoczeni faktem śmierci,wypychają ten temat,nie chcą rozmawiać a wręcz uciekają od tego tematu ,uważają ludzi o tym mówiących za ,,nudziarzy\".Spotkałam się ze swierdzeniem że nie wypada o tym rozmawiać w towarzystwie bo zasmuca się innych .Ludzie którzy mówią prawdę też spotykają się z nerwami otoczenia.Być może autor przesadził ze znakami czasu strasząc ale domyślam się jaki miał w tym cel.Dzięki za ten artykuł Big Grin
Odpowiedz
Śmierć to nieodzowna część życia trzeba nauczyć się ją akceptować... oj jak czasem trudno.
Zupełnie inaczej patrzę na śmierć pacjenta którym się opiekuję a inaczej jak umiera moje dziecko ale tak naprawdę to ta sama śmierć,która towarzyszy nam przez całe,życie.
To o czym pisze Magda to zwykły strach przed śmiercią ludzie się boją się śmierci dlatego myślą ,że jak nie będą o niej rozmawiać to ją w jakiś sposób oddalą od siebie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości