Co o tym myśleć?
Ania objawy są bardzo indywidualne w moich 3 ciążach zupełnie inaczej bolały mnie piersi, w tej ciąży brzuch lepiej zapytać kiedy nie bolał, a wszytko jest dobrze i nawet zagrożonej ciąży nie mam.
Co do USG nie szalej z nim za wcześnie, nawet jak jesteś w 5 tc i nawet jak lekarz dojrzy pęcherzyk, może tam jeszcze nic nie być, wtedy będziesz się denerwować, czekać kolejne 2 tyg na zarodeczek i serduszko. Tylko spokój, to już lepiej powtarzaj bete co 2 doby Wink
Odpowiedz
Ogarnia mnie takie dziwne uczucie...nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji kiedy usłyszę przez tel. od pani laborantki że wynik jest >1...
Nie mogę uwierzyć że w to że i mnie to szczęście może spotka... Czuję się jakbym oglądała jakiś film z kim innym w roli głównej.
Odpowiedz
Pewnie myślicie o mnie jak o jakiejś niezrównoważonej małolatce... W sumie wcale się nie dziwię bo piszę bardzo haotycznie i czasem ciężko zrozumieć co miałam na myśli ale uwierzcie mi że targają mną takie emocje jakich już dawno nie miałam, nie mogę ich opanować...Przepraszam.
Odpowiedz
ania i jaka beta?
Odpowiedz
Dziewczynki beta 2510 i na usg widać już pęcherzyk ciążowy W MACICY:-)
Odpowiedz
no to gratulacje, to chyba lipiec możesz założyć Smile
Odpowiedz
Jeszcze chyba się wstrzymam. Będę spokojniejsza jak zobaczę bijące serduszko... masz rację wstępny termin wyznaczony mam na 07.07.2011 Big Grin
Odpowiedz
Aniu gratulacje mowilam ze bedzie wszystko ok.Smile trzymam kciuki za cale 9 miesiecySmileuda sie napewno. A serduszko niedlugo napewno zobaczyszSmile ja blizniakami szybko zobaczyłam serduszka bo juz w 5-6 tygodniu a teraz moim niuniem w brzuszku zobaczyłam w 7-8 tygodniu.

Życze nudnej ksiazkowej ciazySmilemysl pozytywnie i nie stresuj sieSmile bedzie wszystko dobrzeSmile
Oooo, tyle słów otuchy.... Od razu pojawił się uśmiech na twarzy:-] Już nie mogę doczekać się kolejnego usg
Odpowiedz
Ania, świetne wieści! Smile Lipcóweczko Smile
Odpowiedz
O Boże jak ja bym chciała, żeby tak było do samego końca...
Odpowiedz
Dołączam się do gratulacjiWinkSmile W koncu jakies dobre wiadomosciWink Bedę się bardzo starała, żeby dołączyć do lipcóweczekWink Życzę dużo spokoju, nadzei i 9 miesięcy radości.. Trzymam mocno kciukiWink
Odpowiedz
Aniu gratulacje Smile
Odpowiedz
Ło matko!!! ile czułości i serdeczności w jednym miejscu.... Big Grin To bardzo miłe z Waszej strony... Dziękuję :mrgreen:
Odpowiedz
gratulacje! I także przyłączam się do życzeń nudnej i książkowej ciąży Smile
Odpowiedz
Gratulacje!!!I dotrwania do 07.07.11Smile
Odpowiedz
Dziękuję kochane.
Odebrałam wczoraj drugi wynik bety, wynosi 5184. pierwszy-2510 więc przyrost chyba nie jest w porządku... Jak myślicie?
Odpowiedz
Aniu, a kiedy pierwszą betę zrobiłaś?
Odpowiedz
beta wzrasta, więc to jest prawidłowe, zależy tylko ile dni było różnicy między pierwszym a drugim pomiarem - z tego co wiem, to na początku ciąży wynik podwaja się po 48h.
Odpowiedz
Więc, pierwszą bete robiłam we wtorek, a drugą we czwartek. Czyli odstęp 48-godzinowy.
Odpowiedz
Masz dobra bete
Odpowiedz
A w którym tc widzialyście akcję serduszka? Myślicie że jak zrobię usg w przyszłym tygodniu to bedzie już coś widać?
Odpowiedz
Aniu beta idealna, co 2 dni powinna jeszcze raz tak przyrosnąć, a więc jest ok Smile Akcje serduszka zobaczyłam w 7 tc. Aniu wszystko na najlepszej drodze... Smile Myslę, że śmiało możesz założyć wątek lipcówek 2011 Smile
Odpowiedz
Akcję serduszka zobaczyłam w ostatni dzień 7 tygodnia, 3 dni wcześniej na usg jeszczego go nie było.

Pozdrawiam
Odpowiedz
A czy wysokość bety ma wpływ na to kiedy można zobaczyć bijące serduszko?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości