Co o tym myśleć?
No właśnie, a jak pisałam wcześniej, nie chciałabym zmarnować ani jednego cyklu...
Odpowiedz
Wczoraj byłam na usg. Wygląda na to że nie dzieje się nic niepokojącego. I nawet mam pęcherzyk w prawym jajniku. Wczoraj miał wymiary 14 x 8 x 12. Orientujecie ile na dzień rośnie pęcherzyk? Cykle mam z reguły 30-32-dniowe. Myślicie że ma jeszcze szansę dojrzeć?
Odpowiedz
u mnie pecherzyki bez zarodka było widać w 6 tygodniu od miesiączki. Zarodek i serduszko w 8.
Odpowiedz
Pat, ale ja jestem teraz w 15 dc, więc ciąża jest wykluczona. Chodziło mi tylko o to czy przy takich wymiarach w 14 dc pęcherzyk ma szanse dojrzeć i pęknąć...
Odpowiedz
sorka, ja nie dojrzalam nowej strony i dlatego spozniałam sie z odpowiedzia. Co do tego pytania to nie wiem bo nigdy nie miałam takich badań robionych, zadnych monitoringów itp. A lekarz nic nie mówił podczas usg? A czemu miałby nie miec szansy dojrzec?
Odpowiedz
Usg robiła mi lekarz radiolog a nie moj lekarz prowadzący a ja nawet nie pomyślałam żeby zapytać... A z tą szansą na dojrzenie miałam na myśli to że może zdąrzyć biorąc pod uwagę fakt długości moich cykli. Nie wiem czy zrozumiale jest to co napiałam bo troche pogmatwałam...
Odpowiedz
pęcherzyk rośnie 1-2 mm na dobę. A cykl masz stymulowany czy naturalny?
Odpowiedz
naturalny. od grudnia nie brałam żadnych leków..
Odpowiedz
Moim zdaniem masz ładny, obiecujący Wink pęcherzyk. Może warto podglądnąć go za 3 dni i poprosić lekarza o podanie pregnylu.
Odpowiedz
Właśnie taki miałam zamiar, ale nie wiem czy uda mi się dowstać do lekarza dzisiaj...w przyszłym tygodniu będzie już za późno na pregnyl... Mam zadzwonić po 16-tej i dowidzieć się czy nam szanszę wcisnąć się między pacjętkami...
Odpowiedz
Ania, a musisz walczyć z pregnylem? bez tego ani rusz? pęcherzyki nie pękają?
Odpowiedz
Ciężko mi powiedzieć bo nie monitorowałam cyklu nuralnego tylko stymulowany. Chciaż w sumie jakoś musiałam zajść w ciąże trzy lata temu więc pewnie raz na jakiś czas pękają. Chociaż z prawego jajnika rzadko się to zdarzało, wogóle rzadko miałam owulację-nawet na lekach.
Odpowiedz
Witajcie Kochane.
No to mamy pwtórkę z rozrywki... Dzisiaj 37dc... Nawet nie mam szczególnych objawów miesiączkowych-brzuch nie boli tak jak zawsze, nie chodzę rozdrażniona, wręcz przeciwnie-humor mi dopisuje... Jedyny wniosek jaki mi sie nasuwa to taki że drastycznie wydłużył mi się cykl.... Sad
Odpowiedz
Wiec wypadaloby....dolaczyc do...Ania...zrob test...Smile
Odpowiedz
Poczekam z testowaniem do 40dc. W poprzednim cyklu też testowałam w 37dc a następnego dnia dostałam @. Wolę poczekać żeby nie robić sobie na daro nadziei. Wogóle przyznam że jakaś dziwnie spokojna jestem. W ubiegłym m-cu strasznie stresowałm się opóźnieniem.
Odpowiedz
Witajcie moje kochane, wirtualne koleżanki... Oj dawno mnie tu nie było, ale znowu potrzebuję od Was słowa wsparcia... A więc...znowu spóźnia mi się okres jakieś 7 dni. Z niewielkim przekonaniem i wahaniem zrobiłam dzisiaj test domowy. W polu testowym pojawiła się przy literce T gruba czerwona linia (to była pierwsza linia jaka się pojawiła), a później w polu C- jasno różowa... Myślicie że test może być nie ważny? Oczywiście od razu pobiegłam do laboratorium zbadać Beta HCG. Wynik będę miała niestety dopiro ok. 16-tej. Chyba wykorkuję do tego czasu...
Odpowiedz
Ania a dlaczego ma być nieważny? Najprawdopodobniej przez to że zrobiłaś test aż tydzień po bHCG jest tak wysoka że najpierw wyszło w testowej linii - gratuluje Smile
Niezależnie co gdzie się pojawiło są 2 kreski Smile a jak są 2 kreski jest ciąża!
Odpowiedz
Ja chyba poprostu nie mogę uwierzyć że może i mi się udało... W sumie w instrukcji na ulotce testu było napisane że pole T pojawia się pierwsze jeśli jest ciąża. Niepokoi mnie tylko na słaba kreska w polu kontrolnym, które odpowiada za ważność testu...
Odpowiedz
A może któraś z Was też miala taką sytuacją robiąc BOBO TEST strumieniowy?
Odpowiedz
Odchodzę od zmysłlów.... A czas zdaje się stać w miejscu...
Odpowiedz
jeszcze 5 godzin ania spokojnie, jeszcze będziesz się tresować, całe 9 miesięcy. Uwierz mi, wiem co mówię. Mi zostały 3 tyg, a jak dziecko sie nie rusza dłużej niż 4h zaczynam panikować.
Ja robiłam clearblue i tez ta kreska kontrolna rożnie wyglądała w różnych partiach, co nie zmieniło obrazu USG był dzidziuś Smile
Odpowiedz
No właśnie, poczekam na wynik Beta HCG i od razu pójdę na usg. Boję się powtórki z rozrywki....
Odpowiedz
Aniu ja swoj pierwszy test zrobiłam w 33dc i był negatywny ale miesiaczka dalej nie przychodziła wiec w 40dc zrobiłam nastepny o godz. 13.00 wiec nie z rana jak byc powinno i po chwili zobaczyłam blado rozowa kreseSmile naprawde byla slabo widoczna wiec poczekalam i na drugi dzien juz z rana zrobilam nastepny test i tez sie bladsza kreska pojawiła wiec zrobilam bHCG po ktorej lekarz stwierdzil ze jest ciazaSmile musialam ja za tydzien powtorzyc zeby zobaczyc czy przyrasta i po samej becie lekarz stwierdzil ze ciaza zyjeSmile a teraz jestem juz w 23tcSmile takze głowka do gory,mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrzeSmile życze powodzenia i trzymam kciukiSmilejak juz sie kreska pojawila tak juz nie zniknieSmile
U mnie kreska określająca ciążę pojawiła się prawie od razu wyraźna i gruba, kreska kontrolna była blada (ona określa ważność testu). O boże ja chyba zwarjuję!!!!!!
Odpowiedz
Jesteści bardziej doświadczone ode mnie więc chciałam Was zapytać o dwie sprawy... 1)Od kiedy zaczęły boleć Was piersi, bo mnie od jakiegoś tgodnia. 2) Czy też bolał Was brzuch jak na miesiączkę?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości