Maciupek
narazie nie widzę na to szans...w poniedziałek mam oddać pracę magisterską a tu raz tydzień w szpitalu potem jeszcze gorsze 9 dni...nie dało sie nic napisać...mam zaledwie 30 stron...i mogę liczyc tylko na łaskę promotor...ale to jest nic...teraz w mojej głowie są tylko moje dwa Skarby....dziś wieczorem pójdę do nich na cmentarz...ścikam Aniu i Elu...
Odpowiedz
Karolciu, \"masz\" oddać, czy \"musisz\"? bo to różnica Smile idź do promotora (promotorki) i powiedz, co Cię spotkało, mam nadzieję, że okaże zrozumienie, a nie łaskę. Na pewno tak będzie. Zapalam wirtualne i nie tylko światełko dla Twoich dzieci.
[*] [*]
Odpowiedz
to ostateczny termin obrona 3 czerwca...ale pójdę porozmawiam...i zobaczę...choć wiem że to kobieta z ciężkim charakterem...ja też zapalam światełka dla Twojego Aniołka(*)...dziękuję że Was mam drogie Mamusie...
Odpowiedz
Karolciu, najwyżej się nie uda, ale trzymam kciuki, żeby poszło tak jak należy.
Odpowiedz
dziękuję...szkoda bo to pięć lat ciężkiej walki na studiach...a potem jeszcze jest szansa na tegoroczną aplikację ...zobaczymy ...najważniejsze są moje Aniołki
Odpowiedz
pros te promotorke, Karolcia, bo walczyc o to warto! a Ty jestes w bardzo specjalnej sytuacji... mam wielka nadzieje, ze okaze Ci troche serca.... a jakby co - moze moglabys pokazac zaswiadczenie od lekarza, i zalatwic jakies przedluzenie przez dziekanat?
Odpowiedz
Karolciu, to \"nie uda\" dotyczy promotorki Wink myślę, że pracę uda się obronić w terminie. Czasu jest jednak jeszcze trochę Smile
Odpowiedz
będę coś myśleć...mam nadzieję również że okaże trochę zrozumienia...też jest kobietą i ma syna...zobaczymy w poniedziałek...dziękuję za dodanie otuchy...najgorsze że piszę to wszytsko tak na siłę....ale byle się obronić...szkoda tych 5 lat...
Odpowiedz
Karolciu, pomyśl sobie o swoich szkrabach... Nie masz siły, nic się nie chce, oprócz płakania, ale... pomyśl o nich i... napisz tę pracę i obroń - dla nich, jeśli dla siebie nie masz sił! Dasz radę! Synkowie patrzą na Ciebie z góry i puchną z dumy, że mają taką mądrą mamunię Smile i Kibicują wiernie!
Buziaki. Uda się na pewno!
Odpowiedz
dziękuję Aniu...postaram się Ich nie zawieść... ale jest tak cieżko...dziś niedziela palmowa...tyle dzieci w kościele...i ja wśród nich...nasze Aniołki nigdy nie pójdą z nami z palmami czy święconką....tak mi źle
Odpowiedz
Karolciu, przytulam mocno, bardzo mocno....
Odpowiedz
dziękuję...ja również...znośnego dnia
Odpowiedz
Ania przytulam mocno mocno kochana
Odpowiedz
Dziś obserwowaliśmy z synkiem pięknego motyla - latał nad nami, przysiadał blisko.... Myślałam o Maciupku, bo rok temu, gdy już wiedziałam, że jestem w ciąży, a jeszcze nie podejrzewałam straty - oglądałam podobnego motyla i przemknęła mi przez głowę myśl, że to może moje dziecko w ten sposób żegna się ze mną.... zmroziło mnie wtedy....
czy to znak jakiś?
Odpowiedz
to znam...że Twój Synek kiedy tylko może jest obok Ciebie i bardzo Cię kocha...tak jak Ty jego
Odpowiedz
Tak kochania Aniu to znak że twój synek jest tuż obok Ciebie zawsze i bardzo Cię kocha
Odpowiedz
Aniu, pamiętam... przytulam... spokoju dla Was [*]
Odpowiedz
Atram, dziękuję....

Myszko moja, to już rok.... [*] a może dopiero?
Odpowiedz
Aniu
Odpowiedz
Ania dla twojego synka (*) przytulam mocno
Odpowiedz
ja też palę światełko dla Twojego Maciupka (*)
Odpowiedz
Dziękuję kochane.
Odpowiedz
tak i my dziękujęmy za Twoje ciepłe słowa i za to że jesteś...
Odpowiedz
Aniu kochana nie ma za co dziękować musimy razem się wspierać
Odpowiedz
Aniu ja spóźnione swiatełka dla Maciupka w pierwszą rocznicę (*) (*) (*).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości