Maciupek
Vella, przytulam bardzo mocno...
Dla Twojego Aniołeczka [*]

Ech, mam tak samo...
Płakać, płakać, płakać....
Odpowiedz
żadnych gwiazdek dla aniołka, jestem wściekła na smarkulę, przylazła, namieszała, przestawiła mi życie, zaśmiała się i uciekła

....

i zostawiła mnie Sad
Odpowiedz
Vella, chciałabym powiedzieć, że... wróci! Wróci na pewno!
Kiedyś będziesz głaskać swój ciążowy brzuszek z nową, inną dzidzią.... I powiesz sobie: \"ta smarkula, co przylazła, namieszała, przestawiła mi życie, zaśmiała się i uciekła jest tam, w niej, w tej innej dzidzi.\" I będzie - w oczach, uśmiechu.

Kiedy patrzę na mojego synka, myślę o moich zmarłych Rodzicach: \"Oni są w nim\". Może Maciupek miałby spojrzenie Sz? Albo jego uśmiech? Nie wiem, ale - jest w nim!
Odpowiedz
ach, Aniu...
skąd wiesz, że ja to właśnie powiedziałam zaraz PO?
Księżniczce się nie spodobało wyprodukowane przez nas ciało (może jakieś felerne, chore by było), albo stwierdziła, że jeszcze nie czas, i postanowiła poczekać.
Ale wróci jak się lepiej przygotujemy, nie tak na byle co...
Wróci.
Wróci na pewno.

Pewnie dlatego nie mogłam się przemóc, by na Akcie Urodzenia podać prawdziwe imię, to którym nazywaliśmy fasolkę od pierwszych godzin. Dostała \"robocze\" imię Nadzieja - wszak nadzieja nie umiera.
Odpowiedz
Maciupku mój maleńki...
Życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego w Dniu Dziecka. Bądź szczęśliwy, radosny, kochany. Pozdrów Dziadków ode mnie. Powiedz Babci, że śniła mi się dziś w takim dziwnym śnie. Powiedz Jej, że tęsknię.
Nie jedz za dużo lodów dziś. Uważaj na gardziołko, kochanie.
Odpowiedz
Czy Prababcia już do Ciebie dotarła, myszko?
Odpowiedz
Dziś głaskałabym się po rosnącym brzuszku... 20tc. Połowa. Głaszczę pusty brzuszek. Tęsknię. Za Tymi, którzy są po Tamtej Stronie. Daleko, daleko (jak mówi mój Sz). Oj, daleko.... Sad daleko do Ciebie, Maciupku...... Sad
Odpowiedz
[*]
Odpowiedz
(*)(*)(*)(*)(*)
Odpowiedz
(*)(*)(*)(*)(*)
Odpowiedz
Wcale nie daleko. Na lewym ramieniu...
Odpowiedz
Dla Ciebie, Maciupku, [*]
Odpowiedz
Zbliża się grudzień i jest... coraz trudniej Sad
Myślałam, że wszystko się \"jakoś\" poukładało, ale chyba nie do końca... Sad
Miałeś się, Maciupku, urodzić 26 grudnia.... pewnie urodziłbyś się po Nowym Roku Wink
ale.... Święta będą smutne w tym roku...
Były smutne w ubiegłym...
I w jeszcze poprzednim....
To już zawsze będzie tak nienormalnie.... Sad
Smutno Sad
Odpowiedz
AniuPiBi bardzo mi przyrko, że Ciebie to spotkało...(*) dla Twojego Maciupka
nie ukrywam, że jak przyszedł luty w tym roku, miesiąc, w którym miał się urodzić mój Aniołek to myślałam, że kogoś zabiję, czułam się taka pusta, taka rozbita, tyle emocji mną targało w ten miesiąc...rozumiem co czujesz nawet bardziej niż bym tego chciała Sad życzę Ci dużo sił na nadchodzący miesiąc...
Odpowiedz
Ja również Aniu, przytulam bardzo mocno.
Odpowiedz
Aniu, ściskam Cię mocno...
Odpowiedz
Dziękuję, kochane Grudnióweczki...
Sercem będę już zawsze grudniówką...
Odpowiedz
Aniu, nie musisz być ciagle taka dzielna Smile Tak dużo rozstań...
Przytulam mocno.
Odpowiedz
Małgosiu, ja chyba nie jestem dzielna wcale... Wink
ale - ukrywam już przed otoczeniem swoją żałobę. Z nikim o niej nie rozmawiam, bo... tyle czasu minęło. Nikt nie chce ze mną o tym porozmawiać Sad i ja z nikim nie chcę, bo wprawiam wszystkich w takie zakłopotanie... że unikam tematu...
Potrafi mnie za to rozłożyć na łopatki pytanie mojego syna: \"tęsknisz za babcią Telenią? Boli cię serce?\", albo piosenka w radio, albo artykuł w gazecie... Sad
Odpowiedz
mogę tylko przesłać wirtualne u ściski...
Odpowiedz
dziękuję....
Odpowiedz
AniaPiBi i ja sie przylaczam do tych usciskow!!!
Odpowiedz
Aniu, przytulam
Odpowiedz
Aniu przytulam Cię bardzo mocno, czytam Twoje wpisy i myślę że bardzo cierpisz i tęsknisz za wszystkimi których pożegnałaś. Przykro mi, szkoda że nie można ludziom ulżyć w ich bólu, wykasować go nacisnąć jakiś \"delete\" lub choć go zmniejszyć....
Odpowiedz
wspolczuje Ci ogromne, bo wiem jakboli starta najblizszych...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości