Maciupek
Dziś okazało się, ze dołączyłam do grona Mam Aniołkowych Sad
A właściwie - dołączę - bo czekam na poronienie. Jestem w 4t5d ciąży biochemicznej. Beta spada.
:\'(
Odpowiedz
Aniu bardzo mi przykro;( niestety niemoge ci pomoc w tej kwestii;( duzo sil ci zycze na te ciezkie dni....
Odpowiedz
Aniu bardzo mi przykro (*)światełko dla maleństwa dużo sił Ci życzę poczytaj na forum nasz bocian tam jest taki wątek
Odpowiedz
Aniu, ogromnie współczuję.
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki
Odpowiedz
anui kochana.moja ostatnia ciaza byla tez biochemiczna...krwawienie samo przyszlo.po paru dniach bylo po wszystkim...pozniej kontola sciskam cie bardzo mocno, bardzo bardzo mi przykro
Odpowiedz
Aniu, pamiętaj, że ciąża biochemiczna nie zwalnia szpitala od obowiązku respektowania Twoich praw (np. prawa do rejestracji dziecka). Choć w praktyce budzi to często jeszcze większy opór niż w przypadku obumarcia zarodka.
Odpowiedz
Małgosiu, dziękuję.
Prinzessin - myślę, że to w tej sytuacji najlepszy scenariusz i oby tak było u mnie.
Odpowiedz
aniu nawet nie wiesz jak mi przykro kochana...serio.... daj sie usciskac... na tym swiecie nigdy nie bylo nie ma i nie bedzie sprawiedliwosci
Odpowiedz
Aniu, jestem wstrzasnieta. zawsze cenilam Twoja serdecznosc i zaangazowanie w problemy kobiet po poronieniu mimo ze sama nigdy go nie przeszlas a teraz i Ty jestes juz jedna z nas...
ogromnie mi przykro, polecam Cie w modlitwie
Odpowiedz
Madness, życie pisze tak dziwne scenariusze Sad
Dziękuję za modlitwę. Przyda się na pewno.
Maciupek odszedł ode mnie dokłądnie w 5tc. Sad
Żal wielki.
Odpowiedz
Aniu Sad Brak słów...
Odpowiedz
Takie to wszystko porąbane jest...
Dziś byłabym w 8tc, ale nie jestem Sad
Jak kiedyś jeszcze będę w ciąży to chyba umrę ze strachu.
Odpowiedz
Och Aniu mam nadzieję że będziesz w ciąży i że będzie taka dobra dusza, która ciebie będzie tak uspokajać, jak ty nas teraz wspierasz.
Odpowiedz
Atram, bardzo dziękuję....
Odpowiedz
tak bardzo bym chciala miec go spowrotem w brzuszku,,,,,,,,,,,,,
Odpowiedz
AniaPiBi, jest mi bardzo przykro z powodu Twojej wielkiej straty. Ostatnio nie odwiedzam forum z braku czasu, praca a po pracy reszta czasu dla córeczki, która jest wszystkim....
Proszę Cię nie trac nadziei..., wiem, że jeszcze będziesz szczęśliwą matką tu na ziemi..., przytulam serdecznie.
Ten wielki ból i żal jest dowodem Twojej wielkiej miłości do Maciupka...
Dla naszych Aniołków (*)(*)(*)
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Andziulka944]
tak bardzo bym chciala miec go spowrotem w brzuszku,,,,,,,,,,,,,
ja też Sad
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Meduza]
AniaPiBi, jest mi bardzo przykro z powodu Twojej wielkiej straty. Ostatnio nie odwiedzam forum z braku czasu, praca a po pracy reszta czasu dla córeczki, która jest wszystkim....
Proszę Cię nie trac nadziei..., wiem, że jeszcze będziesz szczęśliwą matką tu na ziemi..., przytulam serdecznie.
Ten wielki ból i żal jest dowodem Twojej wielkiej miłości do Maciupka...
Dla naszych Aniołków (*)(*)(*)
Meduza, nie tracę...
a ziemską mamą już jestem Smile mam synusia Smile
Odpowiedz
AniaPiBi

bardzo mi przykro... (*)
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki....

Patrzę na rosnące brzuszki moich koleżanek...
Podczytuję grudniówki...

I myślę sobie... ja byłabym teraz w... Sad
a potem biję się po głowie, przestań głupia....
Odpowiedz
Ania ja nie wykasowałam tego poprzedniego kalendarza ciąży byłby to... tulę mocno...
Odpowiedz
Aniu, to tak jest, że liczy się całą \"wirtualną\" ciążę, w którym tygodniu by się było, a po terminie porodu: ile dziecko by miało...
Dużo, dużo sił.
Odpowiedz
Dziś miesiąc....
Trwam w 10. tyg mojej nieistniejącej ciąży. Z moim Maciupkiem.
Żyję.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=AniaPiBi]

Podczytuję grudniówki...

I myślę sobie... ja byłabym teraz w... Sad
a potem biję się po głowie, przestań głupia....

j.w.

Z jednej strony fakt, że większość nowych postów pojawia się w tamtym dziale powinien cieszyć,
ale chwilami szlag mnie trafia, że one się tak cieszą

a ja nie...

Też mialam być grudniówką...

Dzis jestem na etapie wkurzania się na wszystko, warczę i pluję, wyrzucam ludzi z domu,
a jak już jestem sama to wypłakuję sobie soczewkę.
Teraz czytam jednym okiem, bo nie chce mi się szukac nowej, i mam chęć kogoś ugryźć :evil:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości