10 kwietnia...
Każdy z nas ma swój \"10 kwietnia\"- tego dnia w 7 tygodniu odeszło nasze drugie Maleństwo....znowu....
Miesiąc temu, 10 marca, moja siostra z mężem stracili Dziecko....
DLACZEGO????????
Wiem, że odpowiedzi nie ma...
Mam w sobie tyle miłości...dlaczego nie mogę jej dać naszemu Dziecku?????Nie zobaczę pierwszego uśmiechu, ząbków, nie będę \"zła\", że w nocy po raz kolejny trzeba nakarmić Głodomorka, nie zobaczę pierwszych kroków, pierwszej i kolejnej świeczki na torcie, nie zdenerwuję się, że po raz kolejny proszę o sprzątnięcie zabawek,nie będzie pierwszej piątki w szkole i jedynki...ZNOWU....Skąd brać siłę....i nadzieję???
Odpowiedz
remanqel - ogromnie mi przykro...
(*)(*)(*)
Odpowiedz
Bardzo, bardzo współczuję.

Pewnie nie masz teraz do tego głowy, ale może warto zrobic jak najszybciej badania? Poczytj wątki na ten temat - niektóe przyczyny daje się wykryć tylko w krótkim czasie po poronieniu.
Dużo sił
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=remangel]
Każdy z nas ma swój \"10 kwietnia\"- tego dnia w 7 tygodniu odeszło nasze drugie Maleństwo....znowu....

Przytulam, przytulam. To Twój czas płaczu, rozdzierania szat.
Skąd brać nadzieję?
Może tylko z jej Źródła, które zawieść nie może. Czasem było mi tak ciemno w żałobie, że aż strach. Ale jednak starałam się trzymać tej cichej jasnej iskierki wiary jak ostatniej deski nadziei.
Odpowiedz
to takie niesprawiedliwe gdy ciagle dochodza do nas nowe zbolaly kobiety, matki aniolkowe...
sciskam cie serdecznie....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości