Lekarz Wrocław
Witam! Jestem z Wrocławia i leczę sie na Kamieńskiego u dr Bodniaka. Po poronieniu zostałam przez niego potraktowana jakby nic się nie stało bo było to pierwsze poronienie< zaraz po zabiegu kazał mi wracać do pracy bo to nic takiego żeby nie mozna było pracowac . Nawet nie poinformował mnie że mam prawo do urlopu macierzyńskiego. Nie dał żadnego skierowania na badania. Czy któraś z was tez leczy sie u niego???
Odpowiedz
Może ktoś zna lekarza który nie robi problemów z badaniami??
Odpowiedz
witam tez jestem z Wrocławia i moja historia bardzo podobna jest do Twojej. Tez pierwsza ciaza ksiązkowa, a druga zakonczona w 6 tyg- lyzeczkowanie i opinia ze nic sie nie stalo. Pierwsza ciaze prowadzil mi Dr Florjanski z Dyrekcyjnej. Niby ok ale dla mnie za drogi wizyta 150 i nawet USG nie ma w gabinecie tylko osobno tez za 150 w innym miejscu. A opieka bez rewelacji bo coz za wyczyn prowadzic ksiazkowa ciaze!Teraz jestem zdana troche na siebie i w razie gdyby cos sie dzialo- upragniona ciaza to dr Hirowska z Energetycznej.
Wiesz mamy tyle samo lat jesli 1976 mowi o wieku hihi. Po wrzesniowej tragedii nie moge jeszcze do dzis powrocic do normy tzn cykle mega rozregulowane. Tez kupilam testy owulacyjne i od 12 dnia robie dzis dzien 19 i nic. kolo 15-16 dnia bardzo jasna druga kreska - naprawde bardzo slaba i teraz caly czas juz tylko 1. nie wiem jak to interpretowac. pozdrawiam cie goraco i zycze owocnych staran.
Odpowiedz
Ja co prawda nie z Wrocławia, ale jeżeli chodzi o testy owu, to nie kupujcie tanich testów z Allegro. Niektórym kobietom one wychodzą a innym nie i nie mam na myśli że jakiś sprzedawca oszukuje,nie sądzę. Ja kupiłam takie za 1zl i straciłam 3 miesiące nerwów. Byłam przekonana, że nie ma owulacji. Miałam tak jak ty MamoJA jeden dzień dosłownie cień kreski testowej. Dopiero jak kupiłam w aptece wyszły dobrze. Nie wiem czy są takie dostępne w Pl. Clearbue Digital ovualtion test. Fajnie wychodziły i nie trzeba się zastanawiać czy to już czy nie.
http://www.clearblue.com/se/clearblue-di...gstest.php
Odpowiedz
Moje testy z apteki ale nie takie \"wypasione\" hihi Dzieki pozdrawiam
Odpowiedz
Ja jestem z wroc. po poronieniu zmieniłam lekarza na dr. jarosza z mediconcept na krzyckiej, pomógł mi znalesc przyczynę straty i teraz prowadzi moją 2 ciążę. jest bardzo dokładny i wie jakie badania trzeba porobić. Kolejki są spore ale warto.
Odpowiedz
spróbuje u niego. Ja kupiłam wczoraj testy owu w aptece 7 szt za 30zl. jak na razie jestem zadowolona były dwie kreseczki.
Odpowiedz
MamoJa ja robiłam wczoraj test jedna kreska gruba a ta owulacyjna słaba ale jest -więc działamy. nie czekamy do nastepnego cyklu. to jest moja pierwsza @ po łyżeczkowaniu więc nie wiem czy mam rozregulowane. Zacznij robić nie od 12 tylko wcześniej ja zrobiłam wczoraj w 9 dc i już miałam kreskę.
Odpowiedz
Witajcie ja mogę polecić S.Gosztyłę jest patologiem ciąży i już trzecia moja koleżanka będąca jego pacjentką urodziła ślicznego dzidziusia. Ten lekarz jest wrażliwy i nie traktuje kobiet po poronieniu typu \"czasami tak się dzieje\" nie usłyszałam u niego jeszcze słowa płód a dzidzia.
Co do Jarosza niestety ja osobiście do niego nie chodziłam ale od kilku znajomych słyszałam niezbyt pochlebne zdanie na jego temat no i naciągną na zbędne a nie tanie badania. Ale to jest opinia znajomych nie moja.
Gosztyła przyjmuje prywatnie i pracuje na Dyrekcyjnej, gabinet wyposażony we wszystko co jest potrzebne.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Beata5a ile kosztuje u niego wizyta prywatna?
Odpowiedz
Ja płacę 100 zł i mam w tym USG. Jak musiałam być u niego częściej niż raz w miesiącu wziął mniej.
Odpowiedz
A gdzie przyjmuje dr Gosztyła? to pan o imieniu Sławomir? pozdrawiam dzieki.
Odpowiedz
MamoJa a z jakiej dzielnicy jesteś? bo ja ze śródmieścia
Odpowiedz
MamoJa masz GG ??
Odpowiedz
moje GG 3013912 a mieszkam Krzyki- Partynice.
Odpowiedz
MamoJa odpowiedziałam Ci na GG. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Dziewczyny podajcie nam jeszcze namiary na innych ginekologów we Wrocławiu
Odpowiedz
czy ktoś z was leczy się u dr radosław blok? powiedzcie coś o nim
Odpowiedz
Ja chodziłam najpierw do dr Sidora do Polikliniki na Grobli i po stracie zachował się fatalnie. Juz coś działo się zle , plamiłam i musiałam czekać w kolejce 2 godziny na krześle, bo miał poślizg. W domu miałam leżeć plackiem a tam siedzałam na krzesle i nikogo to nie interesowało.

Potem chodziłam do dr Bielanowa, jest ordynatorem na Brochowie, bez wielkich zachwytów, ale ja juz się żadnym lekarzem nie ekscytuję. Jednak pomógł mi, zastanowił się, zrobił histeroskopię za którą byłam gotowa zapłacić, bo szkoda mi było czasu na czekanie( wtedy 500 zł) a On powiedział, że załatwi, żeby było bez kolejki i na NFZ). Potem zaproponował pessar i udało się.

UWAGA! Dziewczyny, ja po przebojach, płaczach i smutkach mam już dwoje dzieci. Na forum \"wspierałam się \" z dziewczynami kilka lat temu, ale moje doświadczenia mówią, że w gabinecie musicie być twarde. Wchodziłąm mówiłam swoją historię i zadawałam pytanie\" cz chce mi Pan pomóc, czy przemyśli Pan mój przypadek, nie chcę być jedną z wielu?\" Po zaproponowaniu leczenia pytałam\"czy tak potraktowałby Pan swoją córkę, czy to jest najlepsze co mozna zrobić? \" Dr. Bielanow już się potem tylko uśmiechał, ae powedział\"spróbujmy\"!!! Za te słowa i za wszystko póżniej jestem wdzięczna
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości