Naprotechnologia...
Cytat:[autor cytatu=Prinzessin]

najgorsze to nie robienie niczego... u mnie np i sa uszkodzone jajowody w tym jeden kompletnie i moj ma zla jakosc spermy...nie wiem jak potocza sie nasze plany-czy sie uda, czy nie... ale staramy sie bardzo i kosztuje nas to wiele wysilku i nerwow...
Trzymam kciuki za to by sie udało ja nie jestem przeciwniczką in vitro sama też myslałam o tym na razie skupiam mysli na napro a co życie przyniesie czas pokaże
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=AniaPiBi]
Cytat:[autor cytatu=26mariola]
Chciałam jeszcze coś napisać jeśli np mężczyzna ma obniżone parametry nasienia a u kobiety wszystko \"działa\" bez zarzutu to w takiej sytuacji jeszcze bardziej \'podrasowują\' przepraszam za słowo płodność kobiety bo wychodzą z założenia że przecież wystarczy jeden sprytny plemnik Wink

Niestety, nie wystarczy :? musi ich być więcej niż 1.
A ja uważam że jesli byłby zupełnie zdrowy silny i dotarł by do celu to wystarczy ja w cuda wieżę.
I nie piszę tego z przekory ale przecież wiadomo że różnie w zyciu sie układa czasem wszystko wygląda \"różowo\" a w rzeczywistości jest całkiem inaczej i na odwrót ,staram sie jakoś widzieć szklanke do połowy pełną a nie pustą
Odpowiedz
19.05.2012 w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się konferencja na temat: NaProTechnology. Zdrowie prokreacyjne. Informacje na stronie: http://www.napro-lubuskie.pl/
Odpowiedz
Ja niestety nie mogę stosować metody NaPro, ale za to polecam urządzenie o nazwie komputer cyklu.
Ja stosuję to urządzenie jako naturalna metoda antykoncepcji, ale nawet mój ginekolog (który nie uznaje naturalnych metod) stwierdził, że to urządzenie naprawdę pomaga zajść w ciążę. Ja stosuję to urządzenie od 3 lat i jeden raz gdy zbagatelizowałam czerwoną lampkę (czyli dzień płodny) od razu zaszłam w ciążę. Oczywiście każdy przypadek jest inny, ale uważam, że warto się nad tym urządzeniem zastanowić.
Odpowiedz
Konferencja w Częstochowie
http://www.barnaba.org.pl/site/node/61
Odpowiedz
Dziewczyny, czy któraś z Was stosuje tę metodę? Ja umówiłam się na konsultacje na przyszły tydzień.
Odpowiedz
Olenia, ja zaczęłam w styczniu. Jak masz konkretne pytania, to pisz na maila. Jestem padnięta o tej porze i nawet nie wiem co napisać...
PozdrawiamSmile
Odpowiedz
o super! Chętnie napiszę, ale masz niewidoczny e-mail.
Odpowiedz
To dziwne, pisały już do mnie osoby z forum... agat1986@o2.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości