Msze i spotkania w Trójmieście
Spotkanie rodziców : 27 marca 2010 r. (sobota) godz.16.00 sala parafialna Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance (domofon przy biurze parafialnym - na lewo od głównego wejścia do kościoła). Zapraszamy na wspólną rozmowę przy kawie, obecna będzie także pani psycholog, która rozpoczyna z nami współpracę.
Anik
Odpowiedz
Rodziców po stracie - bez względu na wiek dziecka lub czas trwania ciąży zapraszamy do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance w sobotę 17 kwietnia.
Rozpoczynamy Mszą św. o godz 15-stej (nawa boczna kościoła), po Eucharystii zapraszamy do sali parafialnej, aby przy kawie i ciastach wspólnie porozmawiać, pomilczeć lub się pośmiać z innymi rodzicami i kapłanami obecnym zawsze na spotkaniu. Obecna będzie również pani psycholog.
Dla rodzin, które nie chcą uczestniczyć w Mszy św.: spotkanie odbędzie się po godz. 16-stej-wejście drzwiami na lewo od głównego wejścia.
Odpowiedz
W sobotę 22 maja 2010r. o godz.16-stej odbędzie się spotkanie dla rodziców po stracie dziecka - sala parafialna Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Wejście przy biurze parafialanym-na lewo od głównego wejścia do kościoła (domofon).
anik
Odpowiedz
Dla uczczenia Dnia Matki, Dziecka i Ojca zapraszamy wszystkich rodziców po stracie z Trójmiasta i okolic na Mszę św. w sobotę 12 czerwca o godz. 15-stej do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Po Eucharystii w sali parafilnej odbędzie się spotkanie przy ciastach i kawie.
Anik
Odpowiedz
z checia wzielabym udzial bo mieszkalam w starogardzie ale niestety dzieli mnie od was 1000km...moze ktos z was moglby podczas Mszy Sw pomodlic sie za mnie- Bog juz wie czego ja potrzebuje
Odpowiedz
Oczywiście pomodlimy się, możemy również włączyć w modlitwę Twoje dzieci (stawiamy na mszy w koszyczku imiona dzieci wraz z imionami rodziców na ołtarzu). Ta Msza jest szczególna, bo z okazji tak ważnych dla nas świąt. Jak byś chciała napisz do mnie
aniksu@wp.pl
Odpowiedz
wyslalam ci wiadomosc....
dziejuje za wlozenie karteczki z naszymi imionymi....
Odpowiedz
Zapraszamy rodziców po stracie z Trójmiasta i okolic na Mszę św. w sobotę 14 sierpnia o godz. 15-stej do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Po Eucharystii w sali parafilnej odbędzie się spotkanie przy kawie i ciastkach.
Odpowiedz
Dzień Dziecka Utraconego. Spotykamy się jak zawsze w kościele Matki Bożej Fatimskiej na Żabiance o 15.00. Na mszy będziemy czytać imiona naszych dzieci. Po mszy spotkanie. Zapraszamy
Odpowiedz
Zapraszamy na Mszę św. w intecji osieroconych rodziców oraz naszych zmarłych dzieci
w SOBOTĘ 20 kwietnia 2013 roku o g. 15.00
do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na gdańskiej Żabiance.
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
Po Eucharystii odbędzie się spotkanie w sali parafialnej.
http://www.stratadziecka.pl
anik
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości