Wrocław
#1
spotkania Aniołkowych rodziców z psychologiem i lekarzem
od stycznia 2010 w Centrum Medycznym \"Baby Vita\" ul. Zelwerowicza 4

kontakt: 602 645 443; 071 349 39 11
#2
dziękuję za tę info... aż mi się oczy szerzej otworzyły... ja co prawda nie jestem z Wrocławia, ale to jak na razie najbliżej mojego miejsca zamieszkania... czy coś więcej na temat tych spotkań można znaleźć np na jakiejś stronie inetrnetowej??
#3
Dziękuję za informację... mam coprawda przyjazną duszę poznaną na Forum ....tu we Wrocławiu ale dobrze wiedzieć, że jest możliwość spotkania się ze specjalistami. Pozdrawiam
#4
Jesteśmy w trakcie tworzenia listy uczestników. Spotkania dla rodziców doświadczonych stratą dziecka zaczną od przyszłego tygodnia. Dzięki dofinansowaniu z miasta są one nieodpłatne. Serdecznie Państwa zapraszamy
#5
witam , kiedy te spotkania?I nie bardzo wiem czy ja się nadaję, mam już prawie sześcioletnią córcię, w styczniu 2009 straciłam mojego aniołka , teraz jestem ,,w rezerwie\'\' 11tc, termin na lipiec , jednak drżę o każdy dzień.
#6
jestem zainteresowna, nawet bardzo. Jestem z Wroclawia wystarczy zadzwonic i wpisac się na listę?
#7
Szanowne Panie,
Jesteśmy w trakcie tworzenia listy. Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa na mail centrum.babyvita@gmail.com.

Kiedy utworzymy grupę skontaktujemy się z Paniami odnośnie konkretnych terminów.
#8
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem spotkaniami uprzejmie informujemy, że spotkania prowadzone przez lekarzy i terapeutów w formie sesji edukacyjno – terapeutycznych (indywidualnych i grupowych )
Spotkania odbywają się cyklicznie- w każdą środę od godz. 18.00 do 20.00. Grupa ma charakter otwarty więc można do niej dołączyć w każdym momencie. Miejsce spotkań: Centrum Medycznym \"Baby Vita\" na ul. Zelwerowicza 4. Spotkania są bezpłatne. Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane Panie i bliskie im osoby. Do zobaczenia – zespół TRR.
#9
MamoJA, Kataynka 1984, Bettina, Megi22, szukam informacji czy we Wrocławiu jest jakiś Grób Dzieci Utraconych, miejsce gdzie mozna pochować swojego Aniołka? Czy korzystałyście z taiego miejsca?
#10
Małgorzato, zobacz tu: https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=
#11
Małgosiu, Dzięki wielkie.
Dziewczęta, dajcie znać jeśli będziecie wiedzieć o mszy za Aniołki, bardzo chcemy z mężem przyjść. A czy Dominikanie nie organizują czegoś takiego?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości