Wrocław
spotkania Aniołkowych rodziców z psychologiem i lekarzem
od stycznia 2010 w Centrum Medycznym \"Baby Vita\" ul. Zelwerowicza 4

kontakt: 602 645 443; 071 349 39 11
dziękuję za tę info... aż mi się oczy szerzej otworzyły... ja co prawda nie jestem z Wrocławia, ale to jak na razie najbliżej mojego miejsca zamieszkania... czy coś więcej na temat tych spotkań można znaleźć np na jakiejś stronie inetrnetowej??
Dziękuję za informację... mam coprawda przyjazną duszę poznaną na Forum ....tu we Wrocławiu ale dobrze wiedzieć, że jest możliwość spotkania się ze specjalistami. Pozdrawiam
Jesteśmy w trakcie tworzenia listy uczestników. Spotkania dla rodziców doświadczonych stratą dziecka zaczną od przyszłego tygodnia. Dzięki dofinansowaniu z miasta są one nieodpłatne. Serdecznie Państwa zapraszamy
witam , kiedy te spotkania?I nie bardzo wiem czy ja się nadaję, mam już prawie sześcioletnią córcię, w styczniu 2009 straciłam mojego aniołka , teraz jestem ,,w rezerwie\'\' 11tc, termin na lipiec , jednak drżę o każdy dzień.
jestem zainteresowna, nawet bardzo. Jestem z Wroclawia wystarczy zadzwonic i wpisac się na listę?
Szanowne Panie,
Jesteśmy w trakcie tworzenia listy. Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa na mail centrum.babyvita@gmail.com.

Kiedy utworzymy grupę skontaktujemy się z Paniami odnośnie konkretnych terminów.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem spotkaniami uprzejmie informujemy, że spotkania prowadzone przez lekarzy i terapeutów w formie sesji edukacyjno – terapeutycznych (indywidualnych i grupowych )
Spotkania odbywają się cyklicznie- w każdą środę od godz. 18.00 do 20.00. Grupa ma charakter otwarty więc można do niej dołączyć w każdym momencie. Miejsce spotkań: Centrum Medycznym \"Baby Vita\" na ul. Zelwerowicza 4. Spotkania są bezpłatne. Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane Panie i bliskie im osoby. Do zobaczenia – zespół TRR.
MamoJA, Kataynka 1984, Bettina, Megi22, szukam informacji czy we Wrocławiu jest jakiś Grób Dzieci Utraconych, miejsce gdzie mozna pochować swojego Aniołka? Czy korzystałyście z taiego miejsca?
Małgorzato, zobacz tu: https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=
Małgosiu, Dzięki wielkie.
Dziewczęta, dajcie znać jeśli będziecie wiedzieć o mszy za Aniołki, bardzo chcemy z mężem przyjść. A czy Dominikanie nie organizują czegoś takiego?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości