Czy na badania genetyczne trzeba być na czczo ?
Udało mi się załatwić wizytę na badania genetyczne na 2 listopada. Proszę Kochane odpowiedzcie mi, czy jak miałyście robione badanie genetyczne , to trzeba być na czczco ?
To jest tylko krew pobierana ? Chodzi mi o moment pobierania materiału genetycznego.
Mam 4 godziny jazdy samochodem do ośrodka wyjazd o 3 w nocy i bez kawy chyba padniemy. Tyle było zachodu z załatwieniem tych badań więc nie chciałabym nic popsuć.
Czekam na odpowiedzi :-)
Odpowiedz
Najłatwiej jest zadzwonić do ośrodka i zapytać.
Odpowiedz
Niekoniecznie najłatwiej , gdyby tak było nie pisałabym , ale za zainteresowanie i odpowiedź dziekuje.
Odpowiedz
nie trzeba być na czczo!!! jedzenie nie ma wpływu na wynik. Pobierana jest tylko krew. Ja właśnie dziś <po 2 tyg.> dostałam wyniki i sa ok.
Odpowiedz
http://www.cengenmed.com.pl/ to jest strona ośrodka, w którym robiłam, są na niej wszelkie informacje dotyczące badan. Niezależnie, w jakim ty robisz ośrodku te informacje sa uniwersalneSmile Powodzenia życzę!!!
Odpowiedz
Dziękuje Pat , jesteś kochaniutka. Wiem , że dla niektórych osób jest to głupie ale nie potrafię tam zadzwonić. Trzęse sie jak galareta , wykrecam numer i odkładam słuchawkę. Dziekuje , dziekuje oby juz był wtorek i po wszystkim. Pat w związku z Twoim dobrym wynikiem , zamierzasz robić jakies kolejne badania ?
Pat tak patrze na Twoje Aniołki i Twój pierwszy odszedł tego samego co mój a drugi poźniej kilka dni ale w tym samym tygodniu ciaży. Pozdrawiam
Odpowiedz
o, rzeczywiście!!! Ja robiłam toksoplazmozę i przeciwciała antykardiolipidowe <na własną rękę>. Nie wiem co jeszcze robić. Genetyk powiedziała, że mąż powinien zrobić <dla spokoju> badanie nasienia i ja jeszcze raz toksoplazmozę, bo mimo iż wyszło, że już ją przechodziłam to miałam dość wysoki wynik i nie wiadomo czy to nie było zakażenie krótko przed ciążą. Poza tym myślę jeszcze nad hormonami tarczycy i antykoagulantem tocznia. Niedługo idę do \"nowego\" ginekologa, zobaczę, co on powie. Jeśli nie robiłaś żadnych to najprościej te co ja albo poczekaj na wynik badania kariotypu - jeśli będzie dobry to trzeba szukać dalej. Nie chcę szaleć z badaniami, a skupić się na pozytywnym myśleniu i zdrowym trybie życia. Czas pokaże...
Odpowiedz
Ja tylko toksoplazmozę robiłam i wyszła ok. Tak poczekam na wyniki tych badań genetycznych i potem zobaczymy co dalej. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości