podejrzenie ciazy pozamacicznej,czy moze byc nadzieja?
witaj julia o której godzinie masz te badania. jesteśmy z Tobą.
Odpowiedz
Julia nie ustaje w modlitwie, trzymaj się dzielnie
Odpowiedz
Julia czekamy na wieści
Odpowiedz
Dziekuje wam kochane za troske:* no wiec plyn sie zmiejszyl hura!!! a co malenstwa to lekarz znalazl jakis pecherzyk ale niedaje gwarancji ze to jest dzidzia -to jest typ lekarza ktory uwaza ze usg [powinnio sie robic po 10 tc....troszke jestem zla ;/;/ wiec za tydzien mam kontrole i musze wierzyc ze bedzie dobrze!!!

Mam nadzieje ze w koncu dowiem sie terminu i dostane karte ciazySmile
Odpowiedz
Trzymam kciuki Julia
Odpowiedz
Julka musi byc dobrzeSmile
Odpowiedz
Swietne wiesci Julia, duzo odpoczywaj. Pozdrawiam
Odpowiedz
Julcia widzisz wszystko powoli się wyjaśnia, nadal trzymam kciuki byś już mogła cieszyć sie swoją ciążą
Odpowiedz
Och kochane z jednej troski sie wyjdzie pojawia sie druga... mam przyjechac do gina w poniedzialek i chce zobaczyc czy jest ten pecherzyk i czy rozwija sie tak jak powinien heh...dziewczyny mowie wam chce wierzyc ze bedzie dobrze!!ale wiecie ze czasami dopadaja zle mysli...
Odpowiedz
Jutro wizyta, strach mnie dopada...trzymajcie prosze kciuki za nas! Dziekuje
Odpowiedz
trzymamy cały czas kciuki, po wizycie daj zaraz znać.na którą masz lekarza?
Odpowiedz
Julia jesteśmy z tobą, będzie dobrze.
Odpowiedz
Julia czekamy na same dobre nowiny.
Kciuki mocno zaciśnięte
Odpowiedz
Julcia czekamy na wieści
Odpowiedz
wieczorkiem napewno napisze wam! trzymcie porzadnie kciuki kochane, ufff juz mnie nerwy nosza....
Odpowiedz
o której masz wizyte?
Odpowiedz
Bardzo ale to bardzo dziekuje wam za modlity i kciuki bo SIE UDALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MALENSTWO MA 9 MMSmile
Odpowiedz
Gratuluje kochana, teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i niech ci brzuchol rośnie wielki ze zdrowym i silnym dzieckiem!!
Odpowiedz
Strasznie sie ciesze Julcia, jeszcze raz gratuluje. Nudnej ciąży życzęSmile Ściskam serdecznie.
Odpowiedz
Czekałam na taką wiadomość Julcia Smile To sporo Smile A który to tydzień??
Odpowiedz
to juz prawie 6 tcSmile mam nadzieje ze ten czas mi zleci, ma bardzo dbac o siebie...i nie przeziebic sie heh
Odpowiedz
powodzenia Smile i mocne kciuki trzymam
Odpowiedz
Julia bardzo sie cieszę i oby tak dobrze bylo juz do samego końca
Odpowiedz
Trzymaj się kochana, oby wszystko było dobrze! Należy Ci się po tych nerwach. Przesyłam ciepłe myśli, a Maluch niech zdrowo rośnie! Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości