Galeria Aniolkowa na pazdziernik
Podobnie jak w zeszlym roku, chcemy w pazdzierniku stworzyc galerie ze zdjeciami aniolkow. Wiekszosc z nas ma jakies w domu, ktore przypominaja nam o naszych zmarlych dzieciah.

Tutaj link do zeszlorocznej galerii:
https://www.poronienie.pl/galerie/anioly/

Prosimy o przeslanie zdjec na nasza skrzynke poczta@poronienie.pl

Monika
Odpowiedz
Tak zapytam z ciekawości...to mają być zdjęcia tylko aniołków???a nie naszych Aniołków??chodzi mi o zdjęcia np usg, bo na forum DLACZEGO coś wspominali, żeby przesyłać zdjęcia, zdjęcia usg...ale jak trzeba zdjęcie figurki to podeślę, bo Tosia ma swoją figurkę, która ma dwa lata i którą chciałam wyrzucić, a która tak bezlitośnie przylgnęła do mnie na całe życie....
Odpowiedz
Myslalysmy o zdjeciach figurek, bo wiele osob, zwlaszcza po wczesnych poronieniach, nie ma nawet zdjecia usg.
Wlasnie o te figurki, ktore \'przylgnely do nas na cale zycie\', ktore jakos kojarza sie z naszymi dzieci, nam chodzi. Ale jesli ktos zechce przeslac zdjecie usg, to tez moze.

Zajrzyj figafiga do zeszlorocznej galerii. Chcemy stworzyc cos podobnego.

Monika
Odpowiedz
ok
Odpowiedz
Jesli ktos ma jakies specjalne zyczenie, aby przy zdjeciu pojawil sie konkretny podpis, tekst, wiersz, piosenka, to mozna to w mailu zaznaczyc.
Juz przylecialy pierwsze aniolki.
Odpowiedz
dziś zrobię Aniołkowi zdjęcie i będę miała specjalne życzenie dotyczące napisu.
Odpowiedz
Podbijam do gory i prosze o wsparcie Big Grin
Odpowiedz
Wysłany Aniołek...podnoszę do góry!!!hop hop
Odpowiedz
A ja za chwilkę doślę jeszcze dwa zdjęcia.
Odpowiedz
Ja również właśnie wysłałam trzy zdjęciaSmile
Odpowiedz
Ja wysłałam już wcześniej zdjęcie mojego aniołka
Odpowiedz
A kiedy ukaże się nowa galeryjka??
Odpowiedz
Już jest. Na głównej stronie: https://www.poronienie.pl/galerie/anioly...1.jpg.html
Odpowiedz
Właśnie wysłałam zdjecie naszego aniołka.... :-((((((((((((((((

Małgosiu - Twoje zdjecie jest bardzo ładne - zapalam światełko dla Twojej kruszynki [*]
Odpowiedz
Właśnie zauważyłam, że zdjęcie należy do mamy Aniołka Tosi... nie zmienia to faktu, że zdjecie jest bardzo ładne!
Odpowiedz
To jest moje zdjęcie....i mam na imię Małgosia więc dużo się nie pomyliłaś ;-)
Odpowiedz
Czekam aż zdjęcie zrobione wczoraj przez mojego męża naszemu Aniołkowi będzie w galerii.... widziałam, że pojawił się drugi Październikowy Aniołek .... Pozdrawiam dziewczyny...
Odpowiedz
A bo kazdego dnia pojawia sie nowe jedno zdjecie.
Odpowiedz
Monika - Dziękuję za informację, bo pewnie będę musiała jeszcze trochę poczekać na publikację naszego Aniłka ... i martwiłabym się, że @ ze zdjęciem nie dotarł... Dla Twoich Aniołków [*] [*]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości