miłośc
znalzłam przez przypadek, poruszyła mnie ta historia i blog
http://www.fronda.pl/news/czytaj/milosc_...niz_smierc
Odpowiedz
Dziekuje Kasiu za link.
Odpowiedz
Przeczytałam bloga, do którego link znajduje się pod artykułem. W pięknie całej tej historii jest dla mnie tyle wstrząsających rzeczy... Nie umiałabym, nie dałabym rady. Dużo tam nadziei, to prawda, i dużo wiary Boga i Niebo.

\"God gave mommy faith and hope...\"
Odpowiedz
Wydarzyło się \"to\"niespełna 4 lata temu...
Kasiu, historię dziewczyny i blog przeczytałam dopiero wczoraj.Przez jakiś czas nie miałam dostępu do internetu.
Wydarzyło się \"to\" niespełna 4 lata temu...
Marysia odeszła 2 listopada (Dzień Zaduszny-Wszystkich Wiernych Zmarłych)2005 roku.
Cieszę się,że Pan Bóg wysłuchał mojej prośby oraz modlitw całej rodziny,zabrał naszą Marysię, zaraz po jej narodzinach.
Nie miałam siły ani odwagi zobaczyć i pożegnać się z Malutką.Czy żałuję swojej decyzji?Nie.
Chociaż w czasie porodu był przy mnie mąż,też nie miał sił pożegnać Marysi.
W niespełna rok, po odejściu Malutkiej,urodziła się Julka-2 października(Świętych Aniołów Stróżów)2006 roku.
Kiedy minął rok od śmierci Marysi,Julka miała skończony 1 miesiąc.
Podczas karmienia piersią Julki,łzy płynęły mi po policzkach,wielkie jak groch.Julka miała całą główkę,mózg.Została z nami,nie odeszła.
Teraz, nie bardzo pozwala mi pisać,chce,żeby się nią zając.A mama \"smaruje\"coś na komputerze.
Niedługo będzie 2 listopada i wtedy minie 4 rocznica...Ale miesiąc wcześniej Julka skończy 3 lata.
\"To\" było tak dawno temu,a jednocześnie poród Marysi pamiętam, tak dobrze,jakby był wczoraj.
Odpowiedz
Agik , ja nie miałam odwagi prosić o pochowanie swojego dziecka,bo bałam się reakcji otoczenia, ja podziwiam siłę tej dziewczyny bo nie wiem czy ja bym ją miała, a ciebie przytulam mocno, myslę że zawsze będziesz pamiętać, i my wszystkie bo to jest własnie to nasze trudne macierzyństwo bez dzieci w ramionach, nasza pamięć dowodzi że istniały
Odpowiedz
Kasiu,każda z nas jest inna.I na co innego będzie miała siłę...Inne podejmie decyzje...
Ja Ciebie również, mocno przytulam.
Odpowiedz
kasiu równiez dziękuję za link. Pokazałam go nawet mężowi. Tez był mocno wzruszony.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości