Lekarz - Temat zbiorczy
Klementyno a może tutaj?
https://godulahope.pl/o-nas/kadra/

dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska u tej Pani robiłam w ostatniej ciąży badania, z tego co tam piszą większość ma certyfikat fmf także może zadzwonić i powiedzieć o co chodzi, pokierują do odpowiedniego specjalisty, ja mam do nich zaufanie, w każdej ciąży tam robię USG prenatalne

Z tego co wiem mają też refundację ale to już bys musiała dzwonić i się pytać o szczegóły, ja ze względu na wadę genetyczna pierwszej córki miałam za darmo, moze i Tobie by przysługiwało
Odpowiedz
ZuzanowkaMamo tylko tu chodzi o cerfytikat fmf z dopplera. Fmf ma ok 10 roznych certyfikacji i o ile lekarzy z certyfikacja do bdan prenatalnych 1 trymestru mamy w Pl ok 700, tak tych z dopplerem juz tylko 130 wlasnie. Aczkolwiek certyfikat fmf nie jest jedynym i ostatecznym wyznaczniekiem wiedzy lekarza - zapewne gro lekarzy wykonuje te badania bez tych certyfikacji i zapewne robią to dobrze.
Odpowiedz
No dlatego najlepiej tam zadzwonić i się dopytać o szczegóły, to dobra klinika, z dużą ilością lekarzy, może akurat któryś byłby odpowiedni.
Odpowiedz
(Wed, 15 Maja 2019, 02:19:55)Brzoza napisał(a): Hej, bardzo chciałabym znaleźć jakąś grupę wsparcia dla osób po poronieniu najlepiej w Warszawie ale w sumie to mogę też dojechać. Byle faktycznie porozmawiać z kimś kto przeżył/ przeżywa coś podobnego;(.Jesli wiecie coś na ten temat będę wdzięczna.

Brzoza, tutaj masz link do wątku o grupach wsparcia, tam również przeniosłam Twój post:
https://www.poronienie.pl/forum/showthre...927&page=6
Odpowiedz
Witam. Poroniłam w 18 tyg. Podwyższone crp do 108,skurcze, krwawienie. Czekam na wyniki ze szpitala. Wiem tylko tyle, że Stan zapalny. Nie wiem z czego. Jak. Czułam się dobrze, wszystko nagle, ból brzucha, krwawienie, potem silne skurcze. Proszę o podpowiedź co dalej. Może polecacie jakiegoś specjalistę, lekarza który pomoże. Każda informacja jest dla mnie cenna.
Odpowiedz
Mbiesiada, skąd jesteś?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości