Bakteria (Escherichia coli) czy mogła byc powodem obumarcia zarodka???
mam takie pytnie czy ta własnie moze spowodowac obumarcie zarodka?
ja mam ja od stycznia i nie wiem czy jak byłam w ciazy mogło dojsc to jakiejs infekcji ...niby lekarze mi dlai tylko luteine i kwas foliowy i nic wiecej wiec nie wiem... bo u dziecka przestało bic serduszko,
prosze o odpisanie na ten temat...

mama aniołka Nicoli (*+* )12 tydzien.
Odpowiedz
Basienia, nie wiem, czy ta bakteria mogła mieć wpływ, ale wiem, że ona jest w naszych organizmach powszechna - kolonizuje układ pokarmowy i spełnia w nim bardzo ważną (pozytywną) rolę. Problem polega na tym, że ma też swoją drugą, ciemną stronę... A zainfekować się mogłaś sama... niestety, bo od odbytu do pochwy krótka droga... Czy robiłaś jakieś wymazy przed ciążą?
Współczuję Ci serdecznie.
Dla Twojego Aniołka [*]
Odpowiedz
[Usunięto nieaktywny link]
Basieniu - nawet jesli \'wyszla\' Ci ta bakteria, to nie znaczy, ze to ona przyczynila sie do poronienia.

Monika
Odpowiedz
miałam robione na posiew i ogolny mocz w szpitalu ... ale nie powiedzieli mi czy jest szkodliwa czy nie dla tej ciazy co była... i tez nie dowiedziałam sie od lekarzy czy to tez moze byc powodem ale byłam u swojej gin i powiedziała ze prawdopodobnie nie ale sama nie była pewna ale tez powiedziała ze wiele kobiet sie z tym zmaga i jesli doszło do infekcji to jest taka mozliwosc ale zadko...
niedługo wybieram sie na kontrolna wizyte czy wszystko wporzadku...
boje sie bo minał miesiac a ja nie dostałam okresu ....
i tu obawa czy wszystko wporzadku....
[Usunięto OT]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości