Warszawa
Istnieje możliwość zorganizowania grupy wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w Ośrodku Interwencji Kryzysowej ul. Dalibora, jeżeli zbierze się około 10 uczestników. Grupę poprowadzi przygotowany psycholog.

Dziewczyny, nadal nie ma dziesięciu osób!
Chętne piszcie na naszą skrzynkę, przekażemy namiary na osobę, która tym zawiaduje.
Jest szansa, że powstanie też inna grupa, prowadzona przez współpracującą ze Stowarzyszeniem Marlenę Haduch. Niestety płatna.
Zainteresowane osoby również prosimy o kontakt na skrzynkę.
Grupa kosztuje 40 zł od osoby lub pary. Są wolne miejsca.
Najbliższe spotkanie za tydzień.
najbliższe spotkanie już jutro wtorek 4.08.
chciałabym zacząć uczestniczyć w spotkaniach. Czy mogę prosić o szczeguły na temat następnego spotkania-gdzie, kiedy i o której godzinie?
Ania bardzo sie cieszymy. Następne spotkanie będzie 8 września o 17.30. Ale już dziś napisz na skrzynkę kontaktową stowarzyszenia. Dostaniesz więcej informacji. Pa
Spotkanie się zbliża
Witaj. Przeprawszam, że dopiero dzisiaj się odzywam ale byłam na urlopie i nie miałam dostepu do internetu.
Mogłabyś podać mi adres na który mam napisać w sprawie szczegółów spotkania? Będę wdzięczna.
Może lepiej podam swój adres:
ania.mrowka@vp.pl
Zapraszamy wszystkich
Mam pytanie czy msza w kościele na Freta w Warszawie 11 października o 12. się odbędzie??bo chcemy z mężem pojechać do Wawy
Ja nie wiem. Jeżeli się dowiem, to napiszę.
Spotkania we wrześniu: 22, 29. Wtorki o 17.30.
Cytat:[autor cytatu=figafiga]
Mam pytanie czy msza w kościele na Freta w Warszawie 11 października o 12. się odbędzie??bo chcemy z mężem pojechać do Wawy
Msza już dawno zamówiona, nie sądzę, żeby coś się w tej sprawie zmieniło. Bliżej terminu upewnię się, czy wszystko ok i dowiem się, kto będzie odprawiał. Jeśli ktoś jest zainteresowany włączeniem się w liturgię, proszę o sygnał. Jest jeszcze trochę czasu, żeby coś przygotować.
jak miałoby wyglądać włączenie się w liturgię??
Przepraszam za nieścisłość. Chodziło mi o włączenie się aktywniejsze, niż tylko samo uczestniczenie. Przeczytanie czytania, może modlitwy powszechnej, może zaniesienie darów do ołtarza, zapalenie zniczy wokół ołtarza, itp. To do ustalenia z księdzem, który będzie odprawiał - o ile w ogóle ktoś byłby czymś takim zainteresowany, bo ja sama nie dam rady. Jeśli macie pomysły, co chcielibyście tego dnia zrobić, dajcie znać. Może być na maila: male-nam[at]gazeta.pl
Podnoszę temat, bo nasza Msza już w przyszłą niedzielę. Oczywiście, zbiegła się znowu z Dniem Papieskim (moja wina, przegapiłam, że to akurat TA niedziela), więc na zbyt wiele liczyć nie można. Wciąż czekam na sygnał, czy ktoś chce i może jakoś aktywniej zadziałać przy tej okazji. Ja nie bardzo mogę, bo i tak w najlepszym wypadku wpadnę do kościoła w ostatniej chwili.
Następne spotkanie grupy 27 .10. godz. 17.30.
Potem 03.11.
Czekamy na Was.
Spotkanie 3.11. Są jeszcze miejsca.
to już jutro
Spotkanie w najbliższy wtorek 10.11.
Spotkanie będzie 1.XII.2009. - wtorek o 17.30. Zapraszamy.
Podciągam wątek z pytaniem czy ta grupa jeszcze funkcjonuje ?
Szukam pomocy na terenie Warszawy.
Podeślijcie info gdzie są tworzone grupy wsparcia dla rodziców po poronieniu.
Dzięki.
Gro ta grupa już nie jest aktualna.
Są spotkania u dominikanów na Służewie w każdy drugi piątek miesiąca o 17.30. Więcej informacji na www.dlaczego.org.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości