lekarz Katowice lub okolice
Czy jest któs z Katowic lub okolic i mógłby polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa???
Odpowiedz
Kasias ja zaczełam chodzić do dr Darka Cholewy , on przyjuje w Katowicach w Provicie oraz w Zabrzu,Musze poiwedziec ze mi bardzo odpowiada podchodzi do pacjętki z odpowiednim nastawiem , jest miły rzeczowy i bardzo ale to barzo spokojny bo tyle ile ja pytań zadaje to by nawet najspokojniejszego lekarza wyprowadziło z równowagi a on spokojnie mi na wszystko odpowiada tak że polecam Smile
Odpowiedz
WITAM CIE KASIU!
JESTEM PO DWOCH PORONIENIACH I TEZ ROZPACZLIWIE SZUKALAM DOBREGO LEKARZA...I ZNALAZLAM GO!!!
TO DR.BYSTRZEJEWSKI.JESTEM Z CHORZOWA PRZYJMUJE U NAS W DWOCH MIEJSCACH Z NFZ I PRYWATNIE.
CHODZE DO NIEGO JUZ PRAWIE ROK I JESTEM W 20 T.C!!!
JEST NAPRAWDE REWELACYJNYM SPECJALISTA POLECAM GO Z CALEGO SERCA,PO MOICH PROBLEMACH SKIEROWAL MNIE NA CALE SERIE BADAN.
Odpowiedz
polecam dr. Ulfik. Przyjmuje w Katowicach
Odpowiedz
Ja polecam dr Pabiana, przyjmuje prywatnie w Zabrzu.
Odpowiedz
Dobrym ginekologiem z Katowic jest rowniez doktor Spyra,przyjmuje prywatniew Katowicach na ul.Granicznej
Odpowiedz
a ja polecam dr.Cholewe z Zabrza, przyjmuje równiez w Provicie w Katowicach, naprawde warto

Ania
Odpowiedz
Ja polecam dr Rembielak-Stawecką,przyjmuje w Bytomiu w Sigmie Bi, wspaniała lekarka,dzięki której urodził się mój wyczekany synuś.
Odpowiedz
Polecam dr Pabiana, przyjmuje w Zabrzu na ul. Traugutta
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości