uważajcie na pre-test
Dziewczyny, uważajcie na testy ciążowe o nazwie pre-test

Ostatnio cos mi słabo bylo i podejrzewaliśmy, że mogę być w ciąży.
Jako że karmię piersią i nie miesiączkuję (om miałam w czerwcu 2007) to zrobiłam test i wyszły 2 krechy.
następnego dnia powtórzyłam i znowu 2 krechy
No to się w sumie ucieszylismy, bo co prawda chcieliśmy zacząć starania o kolejną dzidzię nieco później, ale jak jest no to ok.

Poszłam szybko do ginki, zrobiłam betę
i...
beta poniżej 0,1, ginka na usg nic nie widzi
w akcie desperacji kupilismy jeszcze jeden pre-test i test innej firmy
na pre-test siknął... mój mąż a ja na ten drugi
i na tym cholernym pre-teście 2 krechy - czyli mój szanowny mąż jest w ciąży ;-))))))
a na tym innej firmy jedna wyraźna krecha

wkurzyłam się, bo niby nie czekaliśmy, nie spodziewaliśmy się, więc i zawodu takiego nie było
ale w innym przypadku to bym chyba kogos udusiła

W sumie to chyba jakaś jedna partia tego pre-testu była wadliwa, bo wcześniej go używaliśmy w każdej z ciąż i wyniki wychodziły prawidłowe

piszę to, bo wiem jak to jest zobaczyć 2 wyczekane i upragnione krechy a te krechy, jak widać, nie muszą oznaczać niestety ciąży...
Odpowiedz
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
akurat ja naleze do osob ktorym test ciazowy wskazywal zenie jestem w ciazy a bylam takze testa nie wierzęSmile
Odpowiedz
ja tez mam kiepskie doswiadczenia z pre-testem.dwa razy robilam bedac w drugiej ciazy- za kazdym razem wychodzil wynik niewazny tzn. ani ciaza ani jej brak. dopiero test innej firmy potwierdzil ze jednak ciaza jest
Odpowiedz
Ja gdy robię test tej firmy wychodzi słaba druga kreska a gdy zrobię innej firmy wychodzi jedna więc coś chyba nie tak z tym pre-testem
Odpowiedz
Potwierdzam, mnie też w pierwszej ciąży pre-test wyszedł źle.
Odpowiedz
Mi też ten test wyszedł źle tzn.wyszły dwie kreski a nie byłam w ciąży :evil: ,strasznie to przeszłam.Tylko beta powie w 100%!
Odpowiedz
mi tez wyszedł zle tnz ze niby nie byłam w ciązy , robiłam go z porannego moczu , a na drugi dzień zrobiłam test z innej firmy po południu co ciekawe i okazało sie że jestem w ciąży Smile tak że nie kupuce go!!!!
Odpowiedz
dziewczyny jak to jest ze ja robiłam test pierw innej firmy i wyszło ze pierwsza linia jest czerwona a druga jest ale jasniejsza taka biała ale widoczna to znaczy ze jestem w ciazy a zrobiłam własnie ten pro - test i wyszło innaczej ...Wiec co mam rozumiec ? tak czy nie ?????

___________________________________________________________________________________

mamusia aniołka 12 tc- (*) 27.05.09 (*)
Odpowiedz
nie wierz pre-testowi, poprostu nie używaj go. Wg mnie powinnaś zrobić jeszcze raz test jakiejkolwiek innej firmi niż pre
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości