Gniew.
Wiolu wiem ze masz racje, tylko ze ja juz z nia rozmawialam i powiedziala ze problemy w rodzinie to nasza wina. Uslyszalam to trzy razy. Wiec nie robie sobie zludzen ze to bylo przypadkowe dzialanie. Zapytalam sie jej czy wie co mowi, a ona ze i owszem. :|
rodzina czasem bywa dla nas największym wrogiem. Pewnie dlatego że mamy względem niej największego wymagania, wydaje nam się ze \'rozumienie nas\' powinno z ich strony przypływac automatycznie... A tu nie. Okazuje się że łatwiej funkcjonowac wśród obcych ludzi. Ech... Nie potrafie się z tym pogodzić. Rozumiem co czujesz Kip. Sama mam ogromny problem z kontaktem z własną mamą odkąd poroniłam. Walczę ze sobą i pulsująca we mnie złością. Spędziłam ostatnio trzy dni w domu rodzinnym. To były dni w których na świecie miał pojawić się mój synek, więc sczególnie dla mnie trudne. Życie w domu toczyło sie dookoła bratowej, która jest w czwartym miesiącu ciąży. W tym miejscu przed chwila przytoczyłam przykłady słów, zdań które padały, również w moich kierunku, ale skasowałam je... Każda z nas wie jakie słowa i sytuacje ranią.
ściskam Was!
Przytulam Izuma mocniutko. Tak to juz jest, ze ze strony obcych ludzi doswiadczamy wiecej zrozumienia niz ze strony najblizszych. Ale tak to juz skonstruowane.
kip - tylko nie daj sobie wmowic tego, co mowi Twoja tesciowa. Czlowiek ma dwoje uszu po to, zeby jednym uchem wpadlo a drugim wypadlo. Zwlaszcza to, co bolesne i co rani, i co glupie, i gdy ktos nie ma racji.
Jestes wartosciowa kobieta, madra i pelna szacunku, ktora boryka sie z takim a nie innym cierpieniem. W takich chwilach potrzeba wsparcia a nie \'dobijania\'.
Przytulam i pamietam o Tobie.

Monika
Dzieki Moniczko, na pocztaku mnie to dobilo, ale na dzis dzien wiem ze mam do zaoferowania wiecej niz tylko dziecko. A jesli jej zalezy tylko na jednym to wlasciwie jej problem nie moj.
Ja mam dla kogo zyc, mam cudownego meza, niezla prace, mase hobby. A ze nie ma dziecka, no coz. Kiedys bedzie, jak nie urodzone przeze mnie to adoptowane. wiec nie zamykam sie na swiat, ale NA TA BABE JESTEM JUZ ZAMKNIETASmile
Przykro mi Kip, Izuma. Ściskam was cieplutko. Dobrze ze chociaż mamy tu siebie nawzajem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości