Jaka szansa na udaną ciążę po 1 poronieniu?
Dzień dobry
Jestem po poronieniu zatrzymanym i zabiegu łyzeczkowania(1VIII2008), teraz jestem w ciąży zaczął się już 13 tydzień, ostatnie usg mmiałam 25 IV - wszystko ok dzidziuś 4,5 cm, przezierność karkowa, przegroda nosowa ok. Niby jest dobrze ale od 6 tygodnia miałam plamienia więc dostałam duphaston 2x dziennie, nadal go biorę bo jak odstawiłam w 11 tygodniu(tak kazał lekraz) wróćiło plamienie. Wcześniej miałam zlecone ścisłe leżenie, ale po ostatniej wizycie kiedy lekarz nie znalazł źródła krwawienia, pozwolił mi normalnie funkcjonować, tylko bez dźwigania. Od ostatniej wizyty u gina plamienia się właściwie skończyły, tylko w poniedziałek miałam mały nawrót i coś dziwnego - takie 2 ciemnobrązowe nitki (coś jak złuszczony nabłonek). Do dziś cisza. Choć lekarz mi już nie kazał ja w sumie wiekszość dnia leżę, tylko gotuje obiad, zmyję naczynia i staram sie nic nie robić. Jak myślicie uda mi się?? Pytam dziewczyny, które przechodziły coś podobnego. Boję się że ciąża jeszcze może obumrzeć. Czy jest jeszcze możliwe zeby ciąża prawidłoo rozwijająca się do połowy 12 tygodnia ale jednak z plamieniami zatrzymała się???
Odpowiedz
szanse masz olbrzymie... takie jak każda zdrowa ciąża ...

ja w ostatniej ciąży czyli tej czwartej z drugą donoszoną też miałam takie cyrki... myślałam że juz po dziecku a tu mam juz prawie dwuletnią córkę ...
chociaz ja lądowałam co chwila w szpitalu a tam nie robili mi nic takiego czego nie robiłam w domu poza ważeniem mnie każdego dnia rano ...

trzymam kciuki Smile wierzę, że u Ciebie tez będzie ok Smile

pozdrawiam

Agata
Odpowiedz
Dzięki ja też mam na imię AgataSmile Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja jak zaszłam w ciązępo poronieniu brałamluteine 3 razy dziennie bo plamiłam brałam ją do 34 tc i udało sie.
Odpowiedz
Ja w rok po poronieniu ponownie zaszłam w ciążę. Też miałam z nią różne hocki-klocki ale udało sięSmile . Trzecia ciąża również zagrożona-objawy jak u Ciebie. Ale...znów się udałoSmile
Także głowa do góry, odpoczywaj, i ciesz się każdym dniem bo....jak już się dzidziuś urodzi to da Ci w kość-czego Ci życzęWink
Pozdrowienia..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości