Testy owulacyjne
[Usunięto OT]
Jestem po 1. @, robiłam testy owulacyjne przez ostatni tydzień, bo powinny wypaść dni płodne. Ale żaden nie wyszedł pozytywnie [Usunięto OT]
Odpowiedz
Kropko, mi lekarze tłumaczyli że organizm po poronieniu potrzebuje chwili...najlepszy okres na ponowne zachodzenie w ciążę, to około pół roku po stracie.... może po prostu Twój organizm potrzebuje czasu?
Odpowiedz
Witajcie mam pytanie co do testów owulacyjnych.
Bo byłam u Gina 14dc i miałam wielki pęcherzyk i Pani Ginekolog powiedziała proszę się postarać do niedzieli czyt: 14-17dc. 17dc zrobiłam test owu miałam dwie kreseczki.
A teraz mija w niedziele 2 tyg., dzisiaj robilam test 1 kreska, ale moja koleżanka mi mówi, że za wcześnie, jej test wychodził po 3 tyg. Dzisiaj zrobiło mi się przykro bo już nie wiem co zrobiłam nie tak. Wcześniej brałam Duphaston teraz miałam przestać, bo mam skierowanie na badania hormonalne (muszę być wolna od hormonu), ale Pani Ginekolog po badaniach mówiła, że nie mam sie martwić, ze po tym co widziala na usg bedzie dobrze, że może skierowanie sie nie przyda.
Dzisiaj mija 28dc. Bolą mnie piersi i lekko dół brzucha. Cięzko mi nawet stwierdzić jakiej długosci mam cykle, bo dzięki duph ostatnio bywało 25,22,27 dni.
Odpowiedz
Jak zrobic test owulacyjny? Jakieś porady ?
Odpowiedz
Kasia test owulacyjny najlepiej jest wykonać w godzinach mocno popołudniowych od 14-, i co najmniej nie pić 2godz, żeby nie rozwodnić moczu...
Odpowiedz
(Thu, 15 Października 2015, 13:54:43)KasiaeM123 napisał(a): Jak zrobic test owulacyjny? Jakieś porady ?

wg ulotki? na pewno jest dołączana do testów, więc jaki problem?
Odpowiedz
Pibi czasem na tych z internetu nie ma, tylko pokazane na każdym opakowaniu jak używać, ja miałam.takie.z internetu, dzięki tym testom dowiedziałam się jestem w ciąży, zrobiłam z głupoty przed.miesiączka a tu pozytywny chodź nawet jak robilam w dniu mojej przypuszczalnej owulacji i parę dni przed i po.. Nic jakby nie działały... Tymbardziej że mi się spóźnial.. Ciążowy nie wyszedł a owulacyjny tak...Ale.niestety nie udało sięSad((
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości