dziś o stracie w faktach tvn (19.00)
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.ph...1234789680

Polecam - kierowałam również w Waszą stronę.
Odpowiedz
Dzieki, Zorko, za info, postaram sie nagrac.
Odpowiedz
Online:
http://www.tvn24.pl/28377,1586636,0,1,w-...omosc.html
Odpowiedz
Jestem w szoku a przecież takiej tragedii można było uniknąć ...
Odpowiedz
Właśnie obejrzałam! To takie straszne, że tak wiele kobiet po takich przejściach jak my, w ogóle nie uzyskuje wsparcia, albo uzyskuje je w znikomym stopniu!?
Odpowiedz
Szkoda, ze potrzeba takich tragedii by zaczac rozmowe na ten temat...niewatpliwie mozna bylo tego uniknac jesli panstwo zainteresowaloby sie naszym problemem.
A tak swoja droga...slowa tego lekarza...\"Co mam z TYM zrobic\" to jej powiedzialem \"Co ma z TYM zrobic\" moj Boze...a wystarczylo by lekarz wzial kobiete i wytluaczyl by pojechala na pogotowie...gdziekolwiek...a on ja zostawil samej sobie...BO NIE BYLA ZAREJESTROWANA PACJENTKA!!!!!
Poprostu brak slow
(***)
Odpowiedz
Lekarze coś by zrobili, ale jakby dostali kasę...
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=ewa nowak]
Lekarze coś by zrobili, ale jakby dostali kasę...
No nie wiem, czy tak można powiedzieć. :? Jest wielu wspaniałych lekarzy, którzy ani grosza nie biorą dodatkowo. Na tej samej zasadzie można mówić o tym, co ciągle widzę w przychodni - przychodzi ktoś, kogo lekarz na oczy nie widział, karty nie ma, i na słowo, bez zapisu, domaga się recept albo skierowania do specjalisty, i to tonem dość awanturniczym, z góry nastawiając się konfrontacyjnie. I co, czy powiemy: \"Bo ci pacjenci to tylko awantury by robili\"? Czy to w porządku?

Nie usprawiedliwiam tego zachowania lekarza, ale nie generalizujmy aż tak.
Odpowiedz
Zgadzam, sie z Toba Ellen, ja trafilam na cudownego czlowieka i dobrego lekarza...po tym jak urodzila sie nasza coreczka, tak bardzo chcialam mu podziekowac, ze kupilam dlugopis i poszlismy do niego z mezam...nie chcial tego przyjac ale po naszy prosbach w koncu wzial ten maly prezent...potem na wizytach nie bral ode mnie pieniedzy...bo zawsze albo \"to nic takiego\" albo \"za te 5min cytologii nic nie chce\" ...zreszta moja mama pracuje w sluzbe zdrowia i znam wielu lekarzy i moge powiedziec, ze wiekszosc z nich jest wspanialymi ludzmi, ktorzy \"nie biora\" niestety sa tez i tacy ktorzy \"biora\" ale to nieliczna grupa.
Akurat lekarz z reportazu zachowal sie bardzo nieludzko...ale nie myslmy tak o wszystkich.

NIe chce sie wypowiadac za Ewe ale przypuszczam, ze jest pod wplywem emocji...tak niedawno stracila swoje dziecko...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości