Modlitwa do Pana Jezusa
Modlitwa ta została znaleziona w grobie Zbawiciela,kto czyta tą modlitwe,lub jego czytania słychabędzie ją, albo ją przy sobie nosić będzie ,nie umrze niespodziewanie,nie utonie,nie spali sie, żadna trucizna działać na nim nie bedzie i niezwycięzony z walki życiowej wyjdzie.
Jeśli modlitwe tą odmawiać bedzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwie dziecko na świat wyda.Gdy przy dziecku tę modlitwe kłaść będzie chronić je od epilepsji,tak tej choroby przerwać mozna przykładając tę modlitwe do prawego boku człowieka,który ma tą chorobe.
Tego kto tą modlitwe dla siebie ,lub drugiemu przepisze błogosławić będe -mówi Zbawiciel. Kto by sie z niej śmiał lub nią pogardzał uczynie z niej pokute.
Modlitwa ta zabezpiecza dom,w którym ją posiadają od burzy ,piorunów.
Kto tę modlitwe codziennie odmawiać bedzie na trzy dni przed smiercią otrzyma znak o godzinie swojej śmierci.
Modlitwa nabożna do Pana Jezusa, której człowiek zyskuje zasługi gorzkiej męki Jego o odpuszczenie grzechów,szczęśliwą śmierć. Z wiary pobożnej ma nieść ten przywilej,który dusza ona wypowiedziałe pokazywszy sie przyjacielowi.
Bylem w prawdzie w wielkich mękach,miałem być potępiony,wyłącznie z tej przyczyny Łaske Bożą otrzymałem ze tę modlitwe siedem razy przez życie odmawiałem.Gdybym codziennie odmawiał nie cierpiał bym żadnych męk.

Modlitwa do Pana Jezusa
1) O najsłodszy Panie Jezu,oddaje sie Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze,a osobliwie w godzinie mojej śmierci.
2) Odwołuje sie do nie skończonej dobroci Twojej.
3) Rany Twoje najświętsze niechaj będą mi spoczynkiem.
4) Krew i Woda,która wypływa z Najświętszego Serca Twego niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5) Najświętsze Ciało I Krew Twoja niechaj mnie nakarmi i napoi.
6) Bojaźliwa śmierć Twoja niechaj mnie zachowa ku Żywotowi Wiecznemu.
7) Krwawe krople Twoje niechaj zmyją grzechy moje.
8 ) O mój Jezu,Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twojemu Niebieskiemu, na odpuszczenie wszystkich grzechów moich.
9) Twoje wzgardy i zelżywości o Najmilszy Jezu,które wycierpiałeś,niechaj będą zapłatą za wszystkie grzechy moje.
10) Ciężkie Twoje urąganie i nie słychane męki,niechaj mnie obronią.
11) Twe wszystkie boleści o mój Jezu oddaję Twojemu Ojcu Niebieskiemu za wszystkie zaniedbania moje w służbie Twojej.
12) Twoja wielka miłość niechaj mnie obroni przed szatańskimi szturmami w godzinie śmierci mojej.
13) O Panie mój Jezu Twoja Święta Krew niechaj dusze moją grzechami zmazą obmyje.
14) Twoje poraniona głowa niechaj mnie zachowa od wszystkiego złego.
15) Twoje niewinne na śmierć zasądzenia niechaj mi bedzie na odpuszczenie grzechów moich.
16) Twoje prace niechaj nagrodzą moje popełnianie złości.
17) Twoja nagość niechaj okryje nagość duszy mojej.
18 ) Twoje gorzkie ciężkie śmiertelności ,zranione nogi ,ręce i Serce Przenajświętrze,niechaj mnie oświecą w złej mocy śmierci.
19) W ranach Twoich Przenajświętrzych ukryj mnie całego.
20) Krew Twoja z Przenajświętrzego Serca Twego niechaj mnie obmyją.
21) Twoja Boska moc niechaj mnie utwierdza ,zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22) O Najświętszy Panie Jezu Chryste ,Twoje rany i boleść niechaj mnie błogosławią.
23) O gorzka męko Jezusowa ,zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24) O Najdroższe ,o Najgłębsze Rany Jezusa Mego bądźcie mi pomocą w ostatniej godzinie śmierci mojej.
25) O Najdroższa Krwi Chrystusa mego obmyj grzechy moje przed Bogiem I Ojcem Twoim.
26) O Panie Jezu Chryste Twoja Boleść ,śmierć ,uczynki dobre i nauki niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich,
i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27) Oddaje sie na koniec o mój Dobry Jezu Najświętrzemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu,wierze w zasługi Męki i
śmierci Twojej ,której sie polecam i oddaję a osobliwie w godzinie śmierci mojej

Amen.

Polecamy rozszerzać tę modlitwę by ratować każdego, jego ciało i dusze.
Odpowiedz
Piękna modlitwa,gdzie do niej dotarłaś?
Odpowiedz
Przyniosła Ja moja sąsiadka dla teściowej. A teściowa poprosiła mnie czy bym jej nie przepisała na komputerz. I tak mi w serce zapadła, ze teraz sama Ją odmawiam. I pomyślałam ze ja tu napisze...
Odpowiedz
dziękuję Big GrinSą takie dni kiedy tylko modlitwa podtrzymyje w nadziei,pozdrawiam życząc wielu łask płynących z tej modlitwy...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości