Potrzebna osoba do mediow
ja tam już dawno zauważyłam pewną zmianę w stopce Wuchowej Wink ale jakoś głupio było spytać...Smile Niemniej jednak: GRATULACJEEEE!!!!
Odpowiedz
Ja również przyłączam się do gratulacji. Też się dopatrzyłam, ale nie miałam odwagi zapytać. Teraz to już oficjalnie GRATULUJĘ!!!!!
Odpowiedz
ja tez zauwazylam i dzis ja osobiscie zapytalam Smile z tego co mowila, wszystko narazie ksiazkowo, i oby tak do maja Wink ale niech zreszta sama wszystko powie
Odpowiedz
Dziewczyny - dziekuje za mile slowa.
Plis, to jest forum \'po stracie\', niektorym moze byc trudno czytajac radosne wiesci.
Wyszlo troche smiesznie, bo ja nie mowilam, wuch mowil, zreszta on zawsze jakos spokojniej podchodzi do zycia. Gdyby sie nie wygadal przed kamera, to sygnaturki pewnie bym nie zmieniala. Uh, oh... pogmatwane to wszystko. :oops:
Odpowiedz
Moniko, ależ my wszystkie tutaj jesteśmy mamami aniołków i wszystkie strasznie, bardzo, niesamowicie cieszymy się z tego, że kolejna foremka zafasolkowała!!!
Odpowiedz
Gratulacje dla wuchowaSmile

Program bardzo ważny dla nas, rodziców po stracie.Za kilka lat może bedzie tego więcej w telewizji...........
Odpowiedz
Moniko,gratulacje. Naprawdę bardzo się cieszymy.
Odpowiedz
w zwiazku z tym ze w pazdzierniku oczy mam na baardzo mokrym miejscu to sobie pozwolilam na male chlipanie ze szczescia...Gratulacje Moniko!!!!
Odpowiedz
Moniko, gratuluję!!!
Odpowiedz
Program piękny!
I ja chyba też coś zauważyłam Wink Czyżby?
Odpowiedz
O, opóźniona jestem Wink Gratulacje!
Odpowiedz
Monika,program bardzo wzruszający,ładnie mówiliscie oboje.
I ogromne GRATULACJE ......
Odpowiedz
Siedzę i płaczę jak dawno nie płakałam...Moniko , dziekuję Tobie i Twojemu Mężowi, za to co robicie, jak to robicie, za wszystko...za to, że tak ładnie umiecie o naszych Aniołkach mówić, za to, że dzięki Wam przeszłam ja i wiele z nas przez żałobę i dzisiaj umiem o moim Aniołku myśleć, pamiętać, ON zawsze jest i będzie ze mną...ale to dzięki Wam wiedziałam jak ważny jest czas, płacz, żałoba...
Dziękuję Wam...bardzo...
Gratuluję!!!
Odpowiedz
A ja się nie popłakałam- ja oglądałam w telewizji mądrą kobietę, a to dziś w mediach rzadkość. Dzięki.
Odpowiedz
Moniczko kochana bardzo dziekuje za Twoje slowa i za wszystko co robicie,ogladalm i olakalam .Jestes wielka kobieto!!!!!
Odpowiedz
piekne popłakałam się
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości