pęcherzyk na usg
Kochane jestescie, ze cały czas myslałyscie o nas Smile Groszeczek rosnie i gin powiedział, ze w porownaniu do 2 tyg wstecz jest dobry postep w rozwoju widac ładnie pecherzyk - i echo zarodka za 2 tyg mam byc znowu i wowczas miejmy nadzieje,ze zobacze juz bijace serduszko...doktor powedział, ze kosmowka przylega idealnie nic sie nie rozwarstwia i dla niego jest to poczatek normalnej ciazy - wiecie w jakim szoku byłam jak usłyszałam, to okreslenie \"normalnej ciazy\" to dla mnie takie dziwne i irracjonalne - bo zawsze było cos nie tak :/ mam wpisane w ksiazeczce ciazy, ze to góra poczatek 5 tyg (tzn 7 od ostatniej miesiaczki) ale gin powiedział, ze bedziemy sugerowac sie tym co widział na usg 2 tyg wstecz i teraz dlatego napisał taki termin - to przemawia takze za ta pozna owulacja u mnie... dzieki dziewczyny za kciukasy - pozdrawiam serdecznie paa
Odpowiedz
Co za wspaniała wiadomość. Strasznie się cieszę. Rośnijcie zdrowo.
Pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
pysiamod wspaniala wiadomoscSmile bedzie dobrze zobaczysz Smile wskakuj na majoweczkiSmile
Odpowiedz
easter25 jeszcze sie boje wskoczyc na majoweczki - moze za 2 tyg jak bede po kolejnej wizycie i upewnie się, ze dalej wszystko jest dobrze... boje sie nawet cieszyc, by nie spłoszyć szczescia Sad
Odpowiedz
9.10 na usg zobaczyłam i usłyszałam bijące serduszko Smile - według usg był to 6 tydzień i 2 dni muszę brać acard i duże dawki luteiny, ale miejmy nadzieję, ze tym razem się uda - trzymajcie mocno kciuki z pewną jeszcze niesmiałoscia dołaczyłam do majówek - pozdrawiam ciepło.
Odpowiedz
Gratulacje!!!Dużo spokoju!
Odpowiedz
dziekuje bardzo - spokoj to faktycznie bedzie mi teraz bardzo potrzebny.
Odpowiedz
Trzymam kciuki bez przerwy. Powodzenia i bardzo nudnej ciąży życzę!!!
Odpowiedz
dziękuje bardzo oby tak było i ciąza do samego końca była nudna i bez zadnych problemów - dziś już od OM mija 9 tyg i 4 dni - jeszcze tyle przed nami - boje się jeszcze cieszyc ta ciażą - choc w głebi serca jest to silniejsze i już gadam do maluskiej kropeczki - termin mam na 18 maja - oby maj był dla nas szczesliwy - juz teraz bardzo denerwuje sie jak to będzie - 1 Aniołka donisiłam do 39 tc a i tak nie udało się - bo przy obrzekach jakie miałam łozysko bylo niewydolne a lekarz tego nie zauważył Sad i córeczka odeszła Sad ... a teraz w czerwcu dotrwałam do 9 tc i poronienie ... trzymajcie kciuki by tym razem dzidzia była zdrowa i została ze mną - tak bardzo się boję, ze znów pojdzie coś nie tak ...
Odpowiedz
Pysiamod, nie wiedziałam. Tak bardzo mi przykro z powodu Angelisi i Groszeczka. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko zakończyło się pomyślnie i abyś w maju tuliła swoje szczęście. To normalne, że sie boisz, ale musimy mocno wierzyć w to że wszystko będzie dobrze. Ściskam Cię mocno, pogłaszcz brzuszek ode mnie.
Dla Angelisi i Groszeczka (*)(*)
Odpowiedz
Pysiamod, co u Was?
Odpowiedz
nie pisałam wcześniej o moich Aniołkach córeczka odeszła w marcu i dla mnie to nadal tak dotkliwe wspomnienie, że na samą myśl o niej mam łzy w oczach - nie potrafię jeszcze o tym mówić, pisać - ale chciałam chociaż wspomnieć o moich Aniołkach , przez to co się wydarzyło tak bardzo boję sie tej obecnej ciązy a zwłaszcza jej zakończenia Sad
u nas dobrze, mam mega mdłości i wymioty dziś idę na wizyte do gina - musiałam przełożyc ja o 2 dni wczesniej - bo w pracy ostatnio mam dużo zajęc i w czwartek muszę wyjechać słuzbowo ... nosze się z zamiarem pojscia na L4 - bo za bardzo jestem już zmęczona.
Pozdrawiam ciepło paa
Odpowiedz
Pysiamod, mam nadzieję, ze u Was wszystko w porządku. Cały czas trzymam za Was kciuki. Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
dziękujemy Smile u nas ok byłam u hematologa ze wzgledu na wynik białka C - okazało się, że przy metodzie jaką badaja to białko czesto zdarzaja sie błedy - powtórzyłam w innym lab i wynik jest ok - reszte badan tez mam dobrych , wiec hematolog powiedział, ze nie ma podstaw do brania leków p/zakrzepowych (brałam acard) - odstawiłam go. Dziś mam wizyte u gin - ale tylko zeby dostać zaswiadczenie do pracodawcy o ciazy i pokazac wyniki - bo usg raczej nie bedzie znów robił, w pon mam 3D - i juz przezywam to strasznie, ale muszę być dobrej mysli - w końcu mam w niebie 2 Aniołki które nad nami czuwaja Smile Jeszcze pracuje - ale pewnie pod koniec listopada pojde na zwolnienie by troche odpocząć. Pozdrawiam ciepło paa
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, oby tak dalej. Twoje aniołki czuwają na pewno Big Grin Oby więcej takich dobrych wieści. Trzymam kciuki za wizytę. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości