Zbiorowy pogrzeb nienarodzonych
właśnie przed chwilą w wiadomościach usłyszałam,że w czwartek będzię zbiorowy pogrzeb dzieci nienarodzonych!Może to początek zmian na lepsze w naszym kraju?!Mam taką nadzieję.Wiem,że ko krótka wzmianka w telewizji ale to jak światełko w tunelu.Może ta informacja da do myślenia wilu lekarzom, położnym,księżom i tym dookoła nas!?Chociaż mój synek ma grób i nie miałam problemów z pochówkiem tak jak niektóre z Was, bo mój synek urodził się martwy w 40 tc,to ten spot dał mi tyle radości!pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć Aga, czy wiesz może coś więcej na ten temat? Ja nie mogłam pożegnać się ze swoim dzieckiem- zmarło w 12tc. Chciałabym żeby miało chociaż symboliczny grób.
Odpowiedz
wiem, że ma to być w czwartek i chyba w Warszawie akcję organizuje jakaś katolicka fundacja może opoka? ale nie chcę kłamać.Nie dosłyszałam bo mój statszy synek właśnie wtedy się rozkrzyczał .Będę śledziła wiadomości, może powtórzą?
Odpowiedz
Dzięki, ja też będę oglądać telewizję może czegoś się dowiem. Pozdrawiam, trzymaj się.
Odpowiedz
Fundacja nazywa sie Nazaret.

Pogrzeb ma byc w czwartek, na cmentarzu przy parafii sw. Katarzyny na Sluzewiu.

Mam tam po sasiedzku, wiec moze uda mi sie byc, ino na czwartek mam szczepienie malej i nie wiem, czy sie nie nakryja terminy...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...72629.html

Monika

Odpowiedz
Tez slyszalam o tym,jak rowniez o tym, ze ma w Polsce poprawic sie sytuacja kobiet ktore stracily swoje dziecko w ten chocby sposob ze nie beda lezaly w pokojach, w ktorych leza kobiety ktore szczesliwie urodzily.No i pokazywali te strone internetowa www.poronienie.pl ta ktora my tak lubimy odwiedzac.
Odpowiedz
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2972629.html

na tej stronie mozna troche o pogrzebie poczytac
Odpowiedz
czesc wszystkim!!widzialam ten pogrzeb w telewizji i ogarnela mnie rozpacz dlaczego lekarze nic nie mowia o mozliwosci pochowku??przeciez kazda z nas pewnie by to zrobila bez wzgledu na tydzien w ktorym poronila ja poronilam w 10 tc i gdybym tylko wiedziala ze jest taka mozliwosc napewno bym nie odpuscila teraz to wszystkko boli mnie bardziej!!dlaczego lekarze nas tak traktuja co oni sobie mysla poniewieraja naszymi \"dziecmi\"jak gdyby nigdy nic!!aqle jestem zla!!! gdyby mogla cofnac czas!!!
Odpowiedz
Witam, widzialam w necie strone ktora rowniez porusza problem pochowku a na forum odpowiadaja ksieza (czy moze jeden ksiadz???), adres to www.parafie.com.pl. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości