[Wa-wa] Zaproszenie na Wolski Korowód
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Wolski Korowod do parku Sowinskiego, 21.09 br.
W czasie festynu organizacje pomocowe i pozarzadowe beda przedstawiac swoje oferty.

Takze Stowarzyszenie Rodzicow po Poronieniu wraz z Fundacja Rodzic po Ludzku przygotowalo na ten dzien stoisko. Zapraszamy wszystkich uzytkownikow forum, ktorzy sa z W-wy (albo nie maja do niej daleko) do naszego stoiska. Bedzie mozna otrzymac materialy informacyjne stowarzyszenia, kalendarzyki na 2009 rok a takze kupic metalowa wstazke (pin) z kolorami symbolizujacymi osieroconych rodzicow.

Wiecej informacji o tym, co sie bedzie dzialo, mozna znalezc na stronie glownej naszego serwisu.

Monika
Odpowiedz
Moniko, a jak ci, którzy nie będa na festynie będa mogli kupić te metalowe wstążeczki?
Odpowiedz
Ja też jestem zainteresowana kupnem takowej wstążeczki.
Odpowiedz
Pytanie o wstazke pojawilo sie niedawno na forum. Wink Prosze o przejrzenie watkow.
Odpowiedz
Wczoraj odbyl sie festyn na Woli i chcialabym sie z Wami podzielic wrazeniami.
Bylo pieknie.

Pogoda dopisala srednio, czasami padalo, czasami wygladalo slonce. Ale ludzie podchodzili do stoiska i ulotek zeszlo naprawde sporo. Czasami mialam wrazenie, ze nam bardziej schodzily materialy niz ze stolika obok, gdzie, pod wspolnym namiotem, siedzialy dziewczyny z Fundacji Rodzic po Ludzku. W maju, na podobnej imprezie, bylo odwrotnie.
(Scalaczek zartuje, ze to cala zasluga jej osoby, bo w maju siedziala glownie tylko wuchowa, a teraz tez doszla Justyna Wink )

Podziekowania naleza sie tym wszystkim, ktorzy wlaczyli sie w przygotowania i pomoc.
Scalaczek, mimo przeziebienia, wysiedziala dzielnie przy stoliku przez cala impreze.
Ewa skrzynke z materialami odebrala z Ursynowa i przewiozla na Wole (jeszcze dodatkowo maz Ewy zabral nam scalaczka). Mezowie zajeli sie nam dziecmi Big Grin. Dopisali tez \'krewni i znajmoi krolika\', bo zarowno kuzynka scalaczka jak i druga kuzynka wuchowej tez dojechaly.

A mi najbardziej glupio, bo podchodzily osoby z forum, mowily, ze sa zalogowane i nie mialam odwagi sie spytac o nick. Tak wiec anonimowo - ogromnie sie ciesze, ze przyszliscie, ze braliscie materialy i ze zechcieliscie sie wlaczyc do \"Wolskiego Korowodu\". To dzieki osobom po stracie, ktore podchodzily do stolika, tym bardziej wiem, ze takie \'imprezy\' maja sens. I ze warto \'tluc\' sie przez miasto, przesiedziec iles godzin i ze nie beda to zmarnowane godziny.

Tak wiec w maju kolejna impreza na Woli. Oby bylo wtedy cieplej. Wierze, ze przyjdzie nas jeszcze wiecej.

(W zakladce \"Stowarzyszenie\"/\"Wydarzenia\" sa zdjecia z majowej imprezy na Woli. W tym tygodniu pojawia sie tez zdjecia z wczorajszego dnia.)

Monika
Odpowiedz
Gratuluję sukcesu!
Odpowiedz
Gratulacje..byłam wczoraj i ja nie miałam odwagi się przedstawić, jakoś tak....ale dziękuję za materiały i dziękuję za możliwość kupienia wstążeczek...
Odpowiedz
Dziewczyny, jesteście wielkie!!!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości