Powitanie
Szczęść Boże!
Chciałem bardzo serdecznie powitać wszystkich czytelników i gości tego portalu. Poproszono mnie niedawno o podjęcie się moderowania tego podforum. Musze przyznać, że zgodziłem się z dużą obawą. Dotychczas prowadziłem tylko bloga i myślę, ze to sprawa dużo łatwiejsza niż mierzenie się s problemami i tragediami które Was dotykają. Ale ma nadzieję, że z Bożą (i Waszą) pomocą podołam temu obowiązkowi. Na imię mam Łukasz. Kapłanem jestem 6 lat i pracuję w małej diecezji na północy Polski. Od razu obiecuję modlitwę w intencji wszystkich odwiedzających ten portal.
Odpowiedz
Szczesc Boze! Witamy Ksiedza serdecznie. Nie bedzie latwo, wiele tu bolu, zalow i tragedii ale tez i radosci jak chociazby w watku ciaza po...
Pomodle sie w intencji Ksiedza. Pozdrawiam, Renka
Odpowiedz
Szczęść Boże! Witamy serdecznie w naszym gronie. Wsparcie duchownego jest nieocenione.
Odpowiedz
Witamy serdecznie! Cieszymy się, że ksiądz będzie nas wspierał duchowo, bo taka pomoc, nam, mamom po stracie jest bardzo potrzebna!
Odpowiedz
Cieszę się, że ksiądz tu trafił, dla wielu osób to bardzo ważne. Witamy na naszym pokładzie..., gdzie żaglem miłości są nasze dzieci, nadziei, kobiety, które po poronieniu rodzą dzieci, a żaglem wiary... mam nadzieję, że ksiądz będzie tym ostatnim żaglem... tak niezbednym w życiu, w żałobie, w naszej przyszłości...
Odpowiedz
Ja również witam serdecznie Big Grin Dziękuję za księdza zgodę.Wiem jak bardzo Nam wszystkim po bolesnych przeżyciach potrzebne jest wsparcie,modlitwa,odpowiedzenie sobie na trudne pytania:po co żyję?dlaczego mnie to spotkało?co dzieje się z moim dzieckiem?kim jest Bóg?dlaczego pozwolił aby moje dzieciątko odeszło? Sad Są to trudne pytania które stawiam sobie ciągle.W takich sytuacjach tylko Bóg może pocieszyć bynajmniej Mnie ponieważ bliscy chcą jak najszybciej uciec,nie rozmawiać.Na tym forum wiele matek czuje podobnie,piszą o tym.Jeszcze raz dziękuję,proszę o modlitwę i sama zapewniam o swojej modlitwie w intencji księdza.Bóg zapłać
Odpowiedz
Szczęść Boże. Jaka to radość, że ksiądz się znalazł. Smile Smile Wink
Odpowiedz
Szczęść Boże!!!
Świetnie, że trafił się nam odważny kapłan, który wypłynął na głębię naszych problemów, a także i radościSmile
Witam serdecznie!
Martyna
Odpowiedz
Szczęść Boże.Witam księdza.
Odpowiedz
Witam ksiedza!!Szczesc Boze!!!
Odpowiedz
Jak miło dowiedzieć się, że jest z nami Kapłan :-). Witamy i zapewniamy również o modlitwie.
Odpowiedz
Serdecznie witam i dziękuję, że podjął się Ksiądz tego zadania. Niech Pan Bóg obficie Księdzu błogosławi w pracy duszpasterskiej i we wszystkich Księdza sprawach.
Odpowiedz
Ja rowniez sie cieszę, ze Ksiadz bedzie nas wspieral na naszym forum...
Odpowiedz
Witam i ja! Ostatnio bywam tu rzadko, niemniej zaglądam czasami. To forum na zawsze pozostanie dla mnie wyjątkowe i szczególnie bliskie. Dużo szczęścia życzę!
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za te miłe słowaSmile
Odpowiedz
bardzo sie ciesze ze Ksiadz jest z nami! modlilysmy sie o kaplana na forum i Pan Bóg dal Smile duzo sil i wytrwalosci
Odpowiedz
chciałam również powitać i podziękować za obecność Księdza tu, na forum... Ja próbowałam rozmawiać z paroma kapłanami ale wszyscy w popłochu uciekają od takich rozmów, bo one za trudne...
za trudne... hmmm, a my musimy z tym żyć i mierzyć się każdego dnia...
Odpowiedz
Witam Księdza na forum. Bardzo się cieszę, że już jest z nami kapłan. Wiele sił........ z modlitwą.
Odpowiedz
Ja również witam Księdza na forum. Dziękuję za obiecaną modlitwę i modlitwą się odwzajemniam.
Odpowiedz
Szczęść Boże!
Witam Księdza i bardzo się cieszę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości