takie pytanie
mam pytanie mianowicie jak wyladaly wasze miesiaczki po poronieniu i czy plamilyscie w miedzyczasie ja pierwszy okres dostalam 9 maja czyli 3 tygodnie po poronieniu samoistnym pozniej po 2 tygodniach zaczelam plamic tzn brazowe uplawy dzisiaj dostalam znowu miesiaczke ale jest bardzo skapa??? chcialabym sie dowidziec czy to normalne dziekuje za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
easter, ja miałam dużo \"anormalnych\" plamień i krwawień po poronieniu (wywoływanym w szpitalu po stwierdzeniu ciąży obumarłej). Miesiączkę dostałam planowo, po 30 dniach, ale w kolejnych 3 cyklach zaobserwowałam plamienia w drugiej połowie (po owulacji), po których następowała kolejna miesiączka. Do tego czułam się bardzo kiepsko i słabo. Myślę, że to wszystko jest normalne po poronieniu i że trzeba dać organizmowi czas na regenerację. Pozdrawiam Cię ciepłoSmile
Odpowiedz
U mnie miesiaczka wystapiła regilarnie, ale potem to juz róznie, cykl mi sie rozregulował Teraz mam róznie od 26 do 31 dni, a przed wszystko bylo jak w zegareczku. No ale mam nadzieje ze wroci do stanu normalnosci, bo zyje jak na bombie, nie znam dnia ani godziny:| ach..
Pozdrawiam
Kinia
Odpowiedz
po wczesniejszych poronieniach wszystko bylo ok. jak w zegarku zadnych plamien. ale teraz po ostatniej ciazy obumarlej pierwsza miesiaczke planowo co do dnia potem przed nastepna nieduze plamienia w tej chwili tez zaczelam miec te plamienia wiec pewnie i miesiaczka niedlugo. dobrze ze zapytalas, ja tez sie troszke uspokoilam ze ktos tez tak ma. pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja miałam zapalenie jajnika po poronieniu, więc najpierw przez 2 tyg plamienie a potem 10 tyg po poronieniu @ taka, że myślałam, że się wykrwawię. Ja poroniłąm w 8 tyg, ale moja siostra cioteczna poroniła w 6 tyg a @ dostała tak, jak po normalnym cyklu, 28 dni po poronieniu. Ale też mocną.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości