Witajcie
.
Odpowiedz
kip, szczerze ci wspolczuje. 8 tc to rowniez tydzien odejscia mojego pierwszego dziecka. wiem jak moze byc ciezko mimo uplywajacych miesiecy. zycze ci wiele sil i spokoju.pisz do nas
Odpowiedz
Witaj, bardzo mi przykro z powodu Twojego dziecka. Naprawdę Ci współczuję i doskonale rozumiem. Od mojej tragedii minęło również niewiele czasu i mam podobne odczucia do Twoich, kiedy widzę kobiety w ciąży. Życzę dużo siły i oparcia wśród bliskich. Trzymaj się.
Odpowiedz
kip, wspieram jak potrafię, światełko dla Twojego dziecka (*)
Odpowiedz
Witam kip1983, ja tez od niedawna jestem na forum, a zaznałam tyle ciepła, że jestem gotowa dzielić sie nim z innymi. Oddaję trochę i Tobie. Trzymaj sie i zapalam światełko dla Twojego aniołka (*)
Odpowiedz
Kip bardzo mi przykro ze musiałas dołaczyc do grona Mam po stracie . To dla Twojego Aniołka (*)(*)(*)

Ja tez straciłam swoje Maleństwo w 8 tyg. Juz 19 miesiecy temu. I uwież mi wiem co czujesz. Dziś pierwszy raz dopiero odwiedziłam kolezanke która ma córeczke w wieku w którym powinno być teraz moje maleństwo ( roczek) Dopiero teraz sie na to zdobyłam.

Zyczę dużo sił kochana. I pamietaj ze tu zawsze znajdziesz zrozumienie.
przytulam najmocniej jak mogę
ania***
Odpowiedz
.
Odpowiedz
[*][*][*]
Odpowiedz
I ja Cię witam. Przykro mi, ze musiałaś do nas dołączyć.
Odpowiedz
mnie też samotność bardziej pomaga niż obecność ludzi.
Odpowiedz
Kingo, w zeszłym roku byłam w podobnej sytuacji. Tyle, że był to 12 tydzień Sad. 2 stycznia odszedł mój aniołek. I tak się złożyło, że jeszcze tego samego roku, 31 grudnia urodziłam zdrowego synka. Dlaczego o tym piszę? Bo napisałaś, że zaczynacie się starać z mężem. życzę powodzenia. Wiem z autopsji, że może się udać. Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości