Dzis mija 2lata
Dzis mija 2lata jak straciłam moją córeczkę.Czas leci nieubłaganie,a wydaje mi sie jak by to było wczoraj.Moze troszke mniej boli ale serce pamięta.
ANIU,rodzice nigdy nie zapomną o Tobie.
Kochamy cię.
(*)(*)(*)
Odpowiedz
dla Twojej córeczki (*)
Odpowiedz
Ewo - zycze Ci, aby ten dzien byl szczegolnie naznaczony pamiecia o Twojej coreczce. I miloscia. Ona jedna zostaje.

Dla Ani (*)(*)(*)
Odpowiedz
Ewcia [\'][\'][\'][\'][\']
Odpowiedz
Ewciu dla Anusi(*)(*)(*)
Odpowiedz
światełko dla Anusi (*)(*)(*),
na pewno nasze dzieci wesoło się razem bawią tam w niebie
Odpowiedz
Dla Ani ciepłe myśli i modlitwa.
Odpowiedz
[*][*][*]
Odpowiedz
(*) (*) (*) (*)
Odpowiedz
Kochane dziewczyny,dziękuje wam bardzo za swiatełka i dobre słowa.jestescie WIELKIE.
Kochanie,dla CIEBIE (*)(*)(*)
Odpowiedz
Ewa...Myślę o WAs.
Odpowiedz
[*] [*] [*] EWA EWUSIA te swiatelka sa dla Twojego Aniolka
Odpowiedz
dzis mija 2 lata jak straciłam mojego kochanego ANIOłKA . SERCE cały czas boli i tęskni . stalam sie po tym poronieniu bardzo wrażliwa i płaczliwa . Ten dzien pamietam bardzo dokladnieco co do sekundy chwila po chwili co się ze mna działo i choc przez chwilę trzymałam ANIE w mych dłoniach ............. .......itd ...................................przytulam CIę mocno MóJ kochany aniołku...........twoja MAMUSIA :\'(
Odpowiedz
Uleńko tak mi przyro... Moja rocznica także się zbliża... To już 4 lata, tak wiele się od tego czasu wydarzyło pięknych i szczęśliwych chwil, a jednak wciąż tak tęskno i tak brak tej Maleńkiej istotki, która żyje w moich marzeniach...
\"Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.\"

(*) dla Ani (*) dużo sił dla Ciebie
Odpowiedz
dziękuje ....ale tych sil coraz mniej i cierpliwości .. ale jakoś ciągne ten wózek .... POZDRAWIAM
Odpowiedz
a mnie ciągle sie wydaje ze z czasem moze nie tyle jest łatwiej zyc bez Kropki, ile łatwiej sie pogodzic, na spotkanie z moim dzieckiem za jakis czas. dzis oglądałam zdjecie z naszego jedynego USG... no i łzy ciurkiem sie polały...
Odpowiedz
Dla Ani(*)(*)(*)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości