Dzien Dziekczynienia 1.06.
Dziewczyny,

z inicjatywy Metropolity Warszawskiego w tym roku po raz pierwszy obchodzony bedzie Dzien Dziekczynienia:
http://www.archidiecezja.warszawa.pl/homepage/?a=1901

Z tej okazji 03.06 o godz. 8 w kosciele sw. Marcina w Warszawie (na Starowce, na przeciw katedry) zostanie odprawiona Msza sw. dziekczynna:

- za nasze dzieci, ktore byly z nami tutaj przez krotka chwile
- za dzieci, ktore stracily swoje rodzenstwo, za wspolne z nimi przezywanie trudnych chwil
- za dzieci pod sercem, z prosba o szczesliwe rozwiazania
- za dzieci, ktore urodzily sie nam po poronieniu/poronieniach - pojawienie sie kazdego dziecka to cud, ale niektore mamy doswiadczone wielokrotnymi poronieniami/stratami, moga jakos bardziej mowic o cudzie.

Za co jeszcze mozemy dziekowac:
- za to, ze smierc dzieci pozwolila nam spojrzec inaczej na swiat i zycie
- za cudowne przyjaznie i wsparcie innych ludzi, to jest tez dobro, ktore znikad nam sie nie nalezy
- za modlitwy naszych przyjaciol
- za przemiany w spoleczenstwie dot. kwestii odbioru poronienia.

Do intencji ogolnej - dziekczynnej - chce dodac (juz tylko na pismie) szczegolowa z imionami dzieci. Jesli chcecie, aby Wasze dziecko znalazlo sie na liscie, to prosze o dopisanie.

Dopiszcie tez, za co chcecie podziekowac, a co sie jakos wiaze z przezytym poronieniem.

I HELP! HELP! HELP!
Potrzeba osoby, ktora by chciala napisac informacje prasowa i rozeslac ja do mediow zwiazanych z Dniem Dziekczynienia. (Albo dwoch, jedna do pisania, a druga do zebrania adresow e-mailowych.)

Monika

ps. jesli ktos jest chetny do dolozenia sie do ofiary na Msze, to na priv podam, co dalej Wink
Odpowiedz
chciałabym zapytać gdzie powinnam napisać aby dodać intencję?
Odpowiedz
W tym watku Big Grin
Odpowiedz
Nie chce, zeby nie zabrzmialo smiesznie, ale chcialabym podziekowac za dzialanie tworcze w zakresie informatyki. chodzi mi oczywiscie o internet i o osoby, ktroe potrafia uzyc go do szlachetnych celow...
Tak jak ta strona...
Gdy ktos mnie pyta, od kiedy korzystam z internetu, mowie, ze od kwietnia 2005. Maz zalozyl mi go z mysla, zeby zabic czas, kiedy bedzie mi smutno po stracie Adasia...Dzialanie terapeutyczne internetu mialo byc na jakis czas, a pozostalo na cale zycie...
Odpowiedz
Chciałabym dopisać podziękowanie za wszystkie osoby działające w SRpP, piszące na stronie i na forum, za pomoc i wsparcie.

i proszę o dopisanie moich dzieci do listy: Raczek (+13.07.1997) i Dominik (+26.07.2006)
Odpowiedz
Dziękuję za wyjaśnienie i również za wielką pomoc którą udzielacie.Sam fakt że nie jestem sama dużo pomaga.Dzięki serdeczne))).Dodaję imię mojej kruszynki-Marysia(+ 27.07.2008)
Odpowiedz
2007
Odpowiedz
I jeszcze podziękowanie za naszych mężów i tych wszystkich, którzy byli blisko w najtrudniejszych chwilach...
Odpowiedz
Za ojca Marcina, ktory blisko dwa lata wspieral kobiety po poronieniu na forum
Odpowiedz
Jestem wdzięczna za położne i lekarzy, którzy starają się wspierać rodziców w sytuacji straty dziecka, którzy przekazują potrzebne informacje konkretnie i bez zadawania zbędnego bólu i ułatwiają skorzystanie z praw przysługujących w tej chwili.
Odpowiedz
za wszystkich z tego forum, za ich obecność w moim życiu, za to że zaszczepili w moim sercu nadzieję i wiarę w cuda. za wszystkie mamy, które po stracie dziś pod sercem noszą dzieci o zdrowie dla nich i szczęśliwe rozwiązanie. za lekarzy, którzy prowadzą moją ciążę, za to, że nie pozwolili mi zwątpić i wspierają w każdym trudnym momencie. za CUD pod moim sercem, Dziękuję Ci Panie......
Odpowiedz
Informacja prasowa jest juz do sciagniecia z \"Dla mediow\", rozeslana do mediow katolickich. Big Grin

To teraz zabieram sie za stworzenie listy z imionami dzieci.
Odpowiedz
Dziekuje za kazdy dzien z tych 16 tygodni kiedy bylam razem z moja corka, ktora odeszla przedwczesnie. Dzikeuje za kazde dobre slowo, za kazde slowo zrozumienia, ktore otrzymalam po stracie Inki, najpierw w konfesjonale otem tutaj na forum. Dziekuje Bogu, ze daje mi poczucie, ze nie jestem sama ze swoim cierpieniem, ze On doskonale wie co czuje rodzic po stracie dziecka - Sam widzial śmierć swojego.

Proszę dodać moje dzieciaczki do listy:
Kruszynka marzec 2006
Ineczka 11 styczen 2008
Odpowiedz
Dziękuje Ci Boże za te kilka chwil bycia w ciąży, że mogłam zobaczyć swoje dziecko, a przede wszystkim za to, że wiem już czym jest miłość bezwarunkowa i na zawsze. Dziękuje Ci za słowa „Beatko czasami Bóg musi przeorać tak Nasze serce by wydobyć z niego najszlachetniejsze uczucia” bo choć przez ostatni okres mego życia doświadczyłam kruchości istnienia na ziemi zrozumiałam czym jest miłość, jaką ma siłę i jak jest wieczna, bo tylko nasza miłość może zwyciężyć śmierć i dzięki niej bliscy którzy odchodzą do Pana pozostają z nami tu na ziemi do końca.

Dziękuje za każde słowo pocieszenia i zrozumienia, które dostałam od dziewczyn tu na forum bo dzięki tym słowom i tym dziewczynom odzyskałam prawo do bycia Mamą Aniołka

Moniko proszę Cie o wpisanie na listę mojego Michałka i jeśli mogę jeszcze prosić o dopisanie Adasia mojego siostrzeńca i Łukaszka mojego braciszka, którego moja mama straciła dawno temu to będę wdzięczna.
Odpowiedz
http://duchowy.pl/content/view/2470/84/
Odpowiedz
Bardzo proszę o dopisanie do listy naszej Gabrysi.
Odpowiedz
Proszę o dopisanie naszego Oleczka (+9.11.2005)
Odpowiedz
Proszę o dopisanie naszej Ady (+04.02.2008)
Odpowiedz
Dziękuję za wspaniałych chłopców, ktorzy są tutaj ze mną, za Zuzię, choć żyła bardzo krótko,
za mojego męża, za rodzinę, która mnie wspierała, za lekarza, który jest \"człowiekiem\". I za Was dziewczyny, które tworzycie to forum i tyle robicie dla innych.

Bardzo proszę o dopisanie mojej Zuzi (+ 15.09.2005)
Odpowiedz
Moniko, chętnie dołożę się do ofiary.
Mój adres: izasb @wp.pl
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Ja również proszę o dopisanie moich syneczków - Tadzia i Jędrusia ( +27.02.2008 )
Odpowiedz
proszę o dopisanie Kubusia (+03.04.2007)
Odpowiedz
a ja chcę podziękować za forum, które mnie ratuje od szaleństw i za moich najbliższych, którzy mnie wspierają, a także za mojego synusia, choć był ze mną tak krótko.
Odpowiedz
I za mojego Miłoszka proszę o krótką modlitwę.
Odpowiedz
Chcialabym podziekowac wszystkim, ktorzy wlaczyli sie w nasza, rodzicow po stracie, inicjatywe Dnia Dziekczynienia.
Tym, ktorzy mogli byc fizycznie i tym, ktorzy towarzyszyli duchowo.

Bylo naprawde pieknie. Do tego homilia \'na temat\' i wezwania w modlitwie powszechnej.

I dziekuje za wlaczenie sie do zbiorki na ofiare - ksiadz sie zdziwil, ze tyle sie uzbieralo.

Monika
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości