ból kregosłupa po poronieniu
Witam. 21.04 straciłam moje Cudo - był 13tc. 23 04 wykonano łyzeczkowanie...od pobytu w szpitalu codziennie boli mnie kregosłup, wieczorem chodzę jak staruszka...czy to normalne????????????????????
Odpowiedz
Acha, łyżeczkowanie odbyło sie pod narkozą
Odpowiedz
Gebusia,

poronilam w 15tc, i mialam dwa zabiegi pod narkoza (lyzeczkowanie i lyzeczkowanie lyzeczkowania z powodu zakazenia)
ja mialam tak samo...czułam ból w okolicach kości ogonowej taki ze nie moglam sie ruszyc... czasem dochodzilo do takiej blokady nagle, ze nie moglam sie odwrocic, trwalo do zawsze pare sekund ale bylo uciazliwe w pracy i ogolnie malo przyjemne...

po poronieniu siadla mi psycha i caly moj orgaznim byl chory...musialabym tu cala liste stworzyc tego co mi dolegalo.. lacznie z obrzydliwa wysypka na skorze.. jak \"głowa\" odzyskala spokoj, to sie wiele rzeczy unormowalo...

z kregoslupem trwalo troche dluzej...poniewaz odczuwalam takie bole jeszcze w rok po poronieniu bylam u neurologa, zapisal mi kilka serii zabiegów na kregoslup i na szczescie wszystko wrocilo do normy..

(*) dla Twojego Aniołka, mam nadzieje, ze jak psychicznie dojdziesz do siebie to fizycznie tez sie orgaznim uspokoi..
przytulam mocno i pzdr
Odpowiedz
Ja też miałam bóle krzyża po łyżeczkowaniu. Zabieg mialam 24.04 (13tc). Bóle mialam jeszcze przez 10 dni, zbytnio się nimi nie przejmowalam bo w szpitalu pielęgniarka powiedziała że mogą takie wystąpić. Zresztą na samym początku myślałam że mnie przewiało. Teraz już mi przeszły. Spytaj swojego lekarza czy możesz używać maści rozgrzewających. Bardzo mi przykro z powodu Twojego maluszka. Wiem co czujesz ...
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny za szybką odpowiedź! Nie zdążyłam w szpitalu zapytac lekarza o ten ból, bo poprostu to akurat najmniej mnie obchodziło... Sad .Dopiero w domu zorientowałam się,że jest tak źle. W nast. tygodniu ide na kontrolę do swojego gina to napewno zapytam co mogę brać i jak długo to potrwa.
Mam nadzieje,że moja \"głowa\" oddzyska spokój, ale to takie trudne....
Pozdrawiam i przytulam mcnoooooooo!
Odpowiedz
Ja też miałam bóle krzyża i kręgosłupa. Zabieg miałam w 13 tyg.c. Dwa dni nie mogłam prawie wcale chodzić tylko małymi kroczkami, zgięta w pół. Potem było trochę lepiej, ale bolało mnie aż do pierwszej miesiączki. Mi trochę ulżył w bólu żel na bóle kręgosłupa - Olfen. Bardzo wsółczuję z powodu starty dzieciątka.
Odpowiedz
Aha i nie dźwigaj, bo to bardzo potęguje ból, przynajmniej w moim przypadku. Poza tym za dużo nie chodź, dużo odpoczywaj. Organizm musi dojść do siebie....
Odpowiedz
Ja jestem 43 dni po zabiegu i boli mnie w dole kregosłupa przy kosc ogonowej ale to co 2 lub 3 dni .
Takze nie martw sie pielegniarka jak lezałam po zabiegu powiedziała tak po takim czyms orgaznizm musi dojsc do siebie nie tylko psychicznie ale i fizycznie. Dużo odpoczywaj i staraj się nie dziwigac.
Odpowiedz
Ja jestem cztery dni po zabiegu, nie miałam na początku krwawienia a dzisiaj zaczęłam krwawić i zaczął się silny ból kręgosłupa. Nie wiem czy to normalne, czy może to symptom jakiś powikłań. Trochę zaczęłam sprzątać i chyba z tego powodu zaczęłam się źle czuć. Na kontrolę do lekarza mam iść dopiero za cztery dni.
Odpowiedz
Anetko jeśli krwawienie by było silne to nie czekałabym na wizytę za 4 dni, tylko udała się na izbę przyjęć, i pilnuj temp...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości