mogę zostać chrzesną jesli moje dziecko jest nie ochrzczone?
Mam poważny problem bo moja siostra urodziła w styczniu swojego synka Oliwierka a ja urodziłam w lutym córeczke Oliwke. I 25maja moja siostra chrzci swoje maleństwo poprosiła mnie abym została jego matką chrzesną a ja chrzczę Oliwkę dopiero w lipcu. czy mogę zostać chrzesną??
Prosze o pomoc! Smile
Odpowiedz
Spokojnie możesz, watpie by ktokolwiek robił problemy,a gdyby Oliwka miała 2 tyg, też by był problem? Ucałuj maluchy i dobrego matkowania
Odpowiedz
A co właściwie stoi na przeszkodzie, żebyś została chrzestną (bo - jak rozumiem - chcesz)?
Odpowiedz
OCZYWIŚCIE ŻE CHCE ALE SŁYSZAŁAM ŻE JESLI JA MAM DZIECKO NIE OCHRZCZONE TO JESLI ZOSTANE MATKĄ CHRZESNĄ INNEGO MOJE DZICKO BĘDZIE CHOROWAŁO... BARDZO SIĘ TEGO BOJE :\'(
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Eliza]
OCZYWIŚCIE ŻE CHCE ALE SŁYSZAŁAM ŻE JESLI JA MAM DZIECKO NIE OCHRZCZONE TO JESLI ZOSTANE MATKĄ CHRZESNĄ INNEGO MOJE DZICKO BĘDZIE CHOROWAŁO... BARDZO SIĘ TEGO BOJE :\'(

Przesądy, przesądy i jeszcze raz przesądy!!

Również życzę dobrego \"matkowania\" Smile
Odpowiedz
to tylko przesądy
takie same jak te, że czerwona kokardka przy wózku chroni przed urokami czy to, że gdy matka chrzestna jest w ciązy to jej dziecko zabiera urodę temu chrzczonemu lub na odwrót...

jesli w to wierzysz i masz sie stresowac, to się zastanów, czy chcesz

ja osobiście w przesądy nie wierzę
u mnie matka chrzestna będzie (mam głęboką nadzieję) w ciąży i nie przypuszczam, żeby dzieciaki coś sobie nawzajem przez to zabrały Wink
w ciązy w tym czasie bedzie też żona chrzestnego, ale co do tego żadnego przesądu nie znam :roll:
Odpowiedz
dziekuje wam za pomoc oczywiście zostane matką chrzesną Oliwierka i mam nadzieje ze w tej roli się sprawdzę:0
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości