Olsztyn
Też jestem z Olsztyna ... i byłabym zainteresowana spotkaniami grupy wsparcia ... poroniłam w 22 tc (20.03.2013)... nie umiem sobie z tym poradzić... Czy może znacie jakiegoś dobrego psychologa/psychiatrę, który mógłby mi pomóc ...
Odpowiedz
Aniu nie znam nikogo z Olsztyna niestety. Ale z doświadczenia swojego oraz innych osób po stracie wiem ze najlepsza terapią jest rozmowa z osobą która przeszła to samo - stracila dziecko. Jeśli dogadamy się z Asią i Tomkiem i jego żoną - jeszcze w kwietniu możemy się spotkać w Olsztynie.
Jeśli nie jesteś gotowa na takie spotkanie postaram się wypytać dziewczyny z Olsztyna o dobrego psychologa
Odpowiedz
Dziękuję za informację. Nad spotkaniem pomyslę, jesli będzie ustalony termin to proszę o informację.
A czy jest w Olsztynie grób/pomnik dziecka utraconego, jak w innych miastach?
Odpowiedz
aniu z tego co słySZAłam to w dywitach.
co ze spotkaniem, ktos sie pisze?
Odpowiedz
aha dzięki... sprawdzę...
Na spotkanie ja się piszę... Na wtorek zapisałam się do psychiatry... zobaczymy, może pomoże...

Podaje maila - anna.szymska@wp.pl
Odpowiedz
Witam, i co ze spotkaniem Aniołkowych Rodziców? Jest ktoś chętny??
Mam pytanie, czy ktoś był na tym cmentarzu w Dywitach?? Czy jest to ten Cmentarz jak się skręca na Kieźliny? Czy ten w centrum Dywit?
Odpowiedz
Hejka czy wie ktoś może czy 15.10 odbędzie się gdzieś w Olsztynie msza lub spotkanie Aniolkowych rodziców ????
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości