Grupy wsparcia - Temat zbiorczy
Grupa wsparcia w Kaliszu http://www.dlaczego.org.pl/cache/3/4383b...15e421.jpg
Wiem że już po fakcie (zobaczyłam plakat dopiero dzisiaj) ale może te spotkania będą cykliczne więc można śledzić stronę
Odpowiedz
Nie wiedziałam, że działają takie instytucje jak hospicja perinatalne ~ www.hospicjum.info
Nikomu nie życzę, aby tam trafił, ale żałuję, że nikt mi nie powiedział o takim miejscu.
Odpowiedz
grupy wsparcia w Lubuskim?

Może jakaś osoba/osoby jest/są z woj. lubuskiego, Gorzowa Wlkp., lub okolic? Można byłoby się spotkać...pogadać...wesprzeć.. dzięki.
Odpowiedz
Legionowo

Cytat z nadesłanego maila. Dane kontaktowe są dostępne na Facebooku.

*****

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i... mamą po stracie. Współpracowałam z Fundacją By Dalej Iść współprowadząc grupę wsparcia dla rodziców po stracie.
Fundacja By Dalej Iść nie prowadzi już grup na terenie Warszawy, a przynajmniej mi na ten temat nic nie wiadomo.
Postanowiłam wziąć więc sprawy w swoje ręce, wykorzystać przeżycia własne oraz doświadczenie z Fundacji i właśnie zaczynam nabór do swojej pierwszej autorskiej grupy wsparcia dla rodziców po stracie dzieci w wyniku poronień i komplikacji okołoporodowych.

Grupa "niestety" jest płatna, jako że jest to inicjatywa prywatna. Będzie prowadzona pod superwizją. Grupa będzie zamknięta dla 4-8 osób i trwać będzie 16-18 sesji w trybie raz na dwa tygodnie.
Jedyny "minus" udział w grupie jest płatny, jako że jest to inicjatywa prywatna.

Lokalizacja: Legionowo (świetny dojazd z centrum Warszawy).

link do "wydarzenia" na FB https://www.facebook.com/events/1663149373958437/
Odpowiedz
Moje maleństwo straciłam ponad dwa lata temu. Dokładnie 22.02.2014 mialam robiony zabieg, ponieważ było to poronienie zatrzymane Sad  myślałam że dam sobie radę z tym sama, ale nie daje... sa dni kiedy jest tak że uśmiecham się do wszystkich i rozmawiam normalnie z nimi, choc myślami ciągle jestem przy nim... Ale chciałabym zostawić wszystko co jest tu na ziemi i spotkać się z nim, powiedzieć jak bardzo je kocham, przytulic, powiedzieć że zawsze będę przy nim, ale teraz nie mogę... Sad głupio czuję się pisząc o tym tak na jakimś forum, ale widzę i czuję ze coraz gorzej jest ze mna, dlatego szukam jakiejś grupy wsparcia na terenie bądź w okolicy Bytomia w województwie slaskim, czy ktoś wie może czy coś takiego gdzieś w poblizu się znajduje? Bardzo bym była wdzięczna za odpowiedz
Odpowiedz
Nie wiem, na ile dla Ciebie oznacza "w okolicy", ale z tego, co kojarzę, to działa pewna grupa wsparcia w Rydułtowach. Samej grupy nie znam, nie zgadnę, czy by Ci odpowiadała, ale wygląda na działającą regularnie.
Nie jest to aż tak blisko Bytomia, ale z innych bliższych miejscowości nie mam informacji aktualnych. A do Rydułtów nie jest też tragicznie daleko i może dojazd masz realny.

Jeśli nie - poozstaje jednak Forum. Niekiedy lepsze to niż nic.

http://www.swjerzy-rydultowy.wiara.pl/gr...iecka.html
Odpowiedz
Ok dziękuję za informację, muszę sprawdzić czy będę w stanie tam dojechać. Mam nadzieję że tak.
Odpowiedz
Jestem z Sochaczewa, brakuje mi tu osób, z którymi mogłabym pogadać, kogoś kto będzie mnie rozumiał. Czy na forum jest ktoś z Sochaczewa lub okolic?
Odpowiedz
Witaj Fifilka. Niestety nie jestem z Sochaczewa tylko z Krakowa ale podobnie jak ty potrzebuje rozmowy z osobą która przeżyła coś podobnego i wie o czym mówię. Jeśli bedziesz miała ochotę pogadac , zapraszam do kontaktu .
Odpowiedz
Kalisz i okolice
http://www.faktykaliskie.pl/wiadomosci/s...,3206.html
Odpowiedz
Hej, bardzo chciałabym znaleźć jakąś grupę wsparcia dla osób po poronieniu najlepiej w Warszawie ale w sumie to mogę też dojechać. Byle faktycznie porozmawiać z kimś kto przeżył/ przeżywa coś podobnego;(.Jesli wiecie coś na ten temat będę wdzięczna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości