znów powróciło a może nigdy nie minęło?
Znów powróciło..............
No właśnie nie minie nigdy.
Urodził mi się syn. Super. Wszyscy gratulują itd, itp.. A dziś w sklepie jedna pani mówi:\" Stanowczo zaduża przerwa jest pomiędzy pani dziećmi. Trzeba było wczesniej mysleć.\" A ja włąśnie myślałam tylko że nie wysszło. Syn miałby juz sześć lat. Nie chciało mi się z ta babą gadać ani nic jej tłumaczyć. Wściekłam się strasznie i gdy wróciłam do domu czuję się taka przytłoczona jakby to przeze mnie jest ta duża róznica wieku. A ja przecież zrobiłam wszystko aby tak nie było. I znów poczułam sie jakos winna że mój nienarodzony syn ... Ech szkoda gadać. czuję sie dziś fatalnie. Tylko te moje trzytygodniowe serduszko nie pozwala mi zawiele rozmyslać nad tym.
Odpowiedz
Joasiu, przytulam ciepło. Wiem, że Bąbelek, którego masz przy sobie rozjaśnia smutne chwile, ale patrząc na niego nie da się nie myśleć o tym, który odszedł. Że nie mógł doświadczyć Twojej troski i czułości, tak jak to nowo narodzone Maleństwo. Jeszcze bardziej zdajesz sobie sprawę, ile straciłaś wraz z odejściem Miłoszka. Przytulam mocno, bo tylko tyle mogę zrobić. Rozumiem, co czujesz, bo sama mam to samo. I to prawda, zrobiłaś wszystko, WSZYSTKO, co mogłaś dla swojego Syneczka.

ps. I nie słuchaj gadania nietaktownych bab... Akurat one, wbrew temu co same o sobie myślą, nie są wyroczniami tego świata.
Odpowiedz
Dziś dopiero przeczytałam cały Twój wątek, poznałam Twoją historię i ... poprostu przytulam, poprostu pozdrawiam i zapalam wirtualne światełko dla naszych synków Miłoszów!!!! (*)(*)
Odpowiedz
Ach, te panie w sklepach... Podobne sytuacje przeżywam kilka razy w miesiącu, ale już się przyzwyczaiłam i mówię z zimną krwią, że mam jeszcze dwoje dzieci pomiędzy, ale umarły. To skutecznie zamyka usta wszystkim wścibskim paniom.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Malgosia]
Ach, te panie w sklepach... Podobne sytuacje przeżywam kilka razy w miesiącu, ale już się przyzwyczaiłam i mówię z zimną krwią, że mam jeszcze dwoje dzieci pomiędzy, ale umarły. To skutecznie zamyka usta wszystkim wścibskim paniom.
Pozdrawiam

I tak trzymać!
Odpowiedz
A ja jak slysze komentarze na temat \'duzej rodziny\', to odpowiadam, ze dwojka dzieci nam zmarla i ze zawsze bede miec tutaj dwojke dzieci za malo. Tez dziala.
Odpowiedz
I znów wracam myślami do tamtego dnia....
Jutro ta poskudna data i kolejna rocznica. Nikt z moich znajomych już nawet nie wspomina. Tylko ja i córka pogadamy czasem. Mąż czasami coś napomknie. A ja pamiętać będę zawsze.
Ile to człowiek jest w stanie znieść w tym swoim krótkim życiu....?
Odpowiedz
Dla Twojego Miłosza Joasiu! (*)
Odpowiedz
(*)(*)(*)Dla Twojego Syneczka Asiu
Odpowiedz
(*)(*)(*)(*)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości