Szukamy rodzicow
ktorzy byliby chetni na spotkanie z dziennikarka, a ktorzy walcza o dokumenty szpitalne.

P. Agnieszka w ostatnim miesiacu pomogla juz dwom rodzinom - szpitale wydaly potrzebne do rejestracji dokumenty.

Kontakt na adres: poczta@poronienie.pl

Monika
Odpowiedz
Kochani tylko dzięki pani Agnieszce mamy dziś akt urodzenia naszej kochanej Oliwki. Dziękujemy jej i całej ekipie z całego serca. W szpitalu nawet nie umieli wypisać dokumentów to to Ona mówiła i pokazywała jak moją to wypełnić i na na mocy jakiej ustawy. Mino że do szpitala trafiło pismo z Departamentu zdrowia nie potraktowali tego poważnie.
Odpowiedz
teraz sama juz widze jaka siła tkwi w prasie, sama od niedawna pracuje w lokalnej gazecie, udało mi sie przekonac szefa do artykułu o poronieniu i własnie o pochówku, wyobrazcie sobie, ze gdy rozmawiałam z lekarzem z naszego szpitala, probował mnie przekonywac aby nie wspominac na temat mozliwosci pochówku dzieci nienarodzonych, bo \"narobie mu papierkowej roboty, a poza tym czy musi naprawde pani o tym pisac?\" powiedziałam ze nie musze, ale bardzo chce! facet wbił mnie z tym w ziemie.
posłałam na poronieniową poczte mój artykuł, wiem ze krótki ale wywalczyłam małą ramkę w rogu strony, z instrukcją jak starac sie o dokumenty i mam nadzieje ze teraz przynajmniej u nas kłopotów nie bedzie!
Odpowiedz
Inko,

za chwile wrzuce na strone artykul, sorry, wczesniej mialam mlyn, a jutro wyjezdzam i przez 2 tygodnie bede bez netu (albo prawie bez).

Dzielna bylas z tym lekarzem.

Monika
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości