Nadzieja
Dzięki temu forum poznałam kolejna mamę aniołków, wczoraj nie mogłam usnąć takim przeżyciem było dla mnie bycie na ich grobie, cały czas o nich myślałam... chłopcy kiedyś spotkacie się z mamusią
Odpowiedz
dziękuję Ewuniu za to, że poszłaś do chłopców i dziękuję Ci za zdjęcie z cmentarza - grób wygląda, jakby chłopcy byli przykryci puchową kołderką... dzisiaj jadę do Łodzi odezwę się do Ciebie jak dotrę.... jeszcze raz dziękuję i wam Baradio i Karolinko, wszystkim, które pamiętają o chłopcach... zapalę świeczuszki od forumowych ciotek
Odpowiedz
Wizardess, ja też pamiętam, dla mnie dzisiaj też jest smutna rocznica....
Dla Twoch syneczków (*)(*)(*)
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny za duchowe wsparcie. Zapaliłam świeczuszki chłopcom i ucałowałam od wszystkich forumowych ciotek.
Ewuniu, zapaliłam Wikusi lampkę, trafiłam od razu (poprosiłam chłopców, żeby mnie zaprowadzili Smile ).
Odpowiedz
Agatko, dla Twoich syków (*) (*). Wszystkiego dobrego na ten smutny czas.
Odpowiedz
Agatko!
Moja przyjaciółka ma tak samo na imię jak Ty! Jesteś silna, niesamowita, mądra i ciepła. Chłopcy Cię kochają z całego serca!
Wielkie przytulenie dla Ciebie i dla nich! (**)
Odpowiedz
Agatko dla Twoich synków (*) (*)
Odpowiedz
Przytulam was wszystkie ciepło i przesyłam buziaki od chłopców. jesteście kochane.
Odpowiedz
Chłopcy, kocham Was, pamietam, tęsknię... (*)(*)(*)
Odpowiedz
Chłopcy, dziękuję za wszystkie modlitwy za Kubusia. Kocham Was nieustannie, nieustannie pamiętam i myślę o Was. Jesteście Aniołami Stróżami swego ziemskiego braciszka, strzeżcie go pilnie i kochajcie, tak jak Was kocham, mocno i na zawsze. Dla was milion całusów do nieba i światełka (\')(\')(\')
Odpowiedz
Misie moje malutkie... Pamiętam, kocham. Myślę, jakimi dużymi chłopcami bylibyście dzisiaj... Niedługo minie 6 długich lat od kiedy was nie ma przy mnie. Nie ma takiego dnia, żebym nie poświęciła choć ułamka sekundy na pomyślenie o Was.
Trzymajcie kciuki za młodszego braciszka i siostrzyczkę pod moim sercem. Módlcie sie, żeby bezpiecznie i szczęśliwie przyszła na świat. Módlcie się za naszą rodzinę, aby przetrwała trudne chwile.
Światełka dla was do samego nieba
(\') (\') (\')
Odpowiedz
Dziś mija 6 lat od Waszego odejścia... Czas mija tak szybko... Dziś bylibyście fantastycznymi rozbrykanymi sześciolatkami.
W dniu Waszych niebiańskich urodzin przesyłam Wam mnóstwo całusów i wiele miłości. Opiekujcie się nami.
Odpowiedz
wizardess, dla Chłopców [*][*]
Odpowiedz
[*]
Odpowiedz
Dla Twoich Synków (*) (*)
Odpowiedz
[*][*]
Odpowiedz
(*) (*)
Odpowiedz
Dziękuję moje kochane....