Jak szybko sprawy testowe ???
Kochane dziewczyny, wiem ze czesto sie pojawial ten temat, nie bede miala zalu jesli zostanie usuniety.

Chcialam raz jeszcze, oficjalnie zapytac, jak szybko mozna zrobic testy/badania stwierdzajace ciaze ? I jakie ??? Prosze jesli ktoras z Was wie, to dajcie znac. Po ilu dniach najwczesniej ???
Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
Odpowiedz
Esko ja w UK znalazlam takie testy ktore pokazuja juz 5-7 dni po zaplodnieniu. Nie pamietam jak sie nazywaja ale pamietam , ze byly rozowe Wink jak chcesz moge sprawdzic.
Odpowiedz
Angelku Kochany Smile tylko jak je dostac tu w Polsce Smile ?
Odpowiedz
Ja robiłam BOBO_TEST takie żółte pudełeczko test płytkowy, wykrya już 6 dniowa ciążę. Mi Wykrył po 7 dniach od OWU. Kreseczka była bardzo słaba ale nastepny już bardzo mocny.
Odpowiedz
Z tego co wiem testy sa w PL takie same i nawet tak samo sie nazywaja Smile Ale Sinka ma racje BOBO test tez jest bardzo czuly. Mogla bym ci wyslac tescik ale tak mysle, ze zanim dojdzie to i te mniej czule tez by pokazaly dwie tluste krechy Smile
Odpowiedz
ej Wink ale czy to dla mnie ? Wink :oops: :oops: :oops:
hmmm czuje sie jak nastolatka :oops:
boje sie i nie wiem jeszcze co - pewnie nie, nie mozna miec takiej 100% skutecznosci znow... to chyba nie jest mozliwe.
Odpowiedz
Ahhh mozliwe mozliwe. Przeciez tytul kobiety miesiaca grudnia jest do obsadzenia a jeszcze nikt nam sie nie zglosil. Ohh wiec trzymam kciuki ehh i znowu czeka mnie pisanie dwoma palcami hahaha
Odpowiedz
a badania z krwi kiedy? po jakim czasie ? ile kosztuja ?
Odpowiedz
U nas Bhcg kosztuje 36 zł, a robili mi 11 dni po owu i wyszły pozim bhcg musi być wyższy niż 5 to wtedy jest ciąża tak mi gin powiedział.5 to norma u kobiety.
Odpowiedz
test z krwi moim laboratorium kosztował koło 12 zł.
esko szykujesz nam sie na sierpień?
Odpowiedz
Ineczko gdyby to zalezalo ode mnie to chyba nie, ale to nie moja sprawa wiec... nie wiem czego chce ten ktory daje dzieci Smile Stresa mam. Chcialam byc grudniowka Big Grin
Wlasnie sie szykuje w odwiedziny do Ani PiBi i Szczepusia.
Ale stresik mam jak za Jasiowym przybyciem do brzuszka. Boje sie napalac... bo potem to smutno bardzo...
Odpowiedz
Iguś u mnie beta kosztuje 22 zł... i od 4 tc są już podane normy, przedziały.... Ja sama osobiście robiłam test Smile 07.08.07 r pamiętam jak dziś Smile
Odpowiedz
chyba poczekam do 21 grudnia... tyle czasu jeszcze ???????? za dlugo. no ale nie ma rady
Odpowiedz
lalalalalala zaciskam kciuki lalalala :mrgreen:
Odpowiedz
esko - badanie z bety raczej nie wczesniej niz 10 dnia po owu, wtedy beta powinna byc powyzej 5, jesli jest ciaza. Testy kreskowe wykazuja przewaznie bete powyzej 25, te czulsze powyzej 10 - dobrze jest poczytac w instrukcji lub zapytac aptekarke. Beta osiaga 10 najpozniej w 12 dniu po owu, 25 najpozniej w 14-stym, ale moze pokazac juz od 10 jesli szybko rosnie.

Beta jest pewniejsza wczesniej, testy moga pokazac wynik pozytywny w tym samym czasie, ale niekoniecznie, zazwyczaj kilka dni pozniej dopiero.
Odpowiedz
Eska wiekszość testów pokazuje juz ciążę 6-7 dni po zapłodnieniu i tak piszą na testach, choc zalecają je robić tuz po spodziewanej @!!!! MOżesz spróbować zrobic test po 7 dniach od owulacji i zobaczysz!!!
:mrgreen:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości