rekolekcje adwentowe
Podrzucam wiadomość przeczytaną na \"Ziarenkach\": 2-24 grudnia 2007 będą trwały internetowe rekolekcje adwentowe dla rodziców po stracie i rodziców dzieci chorych

http://www.ginter.jezuici.pl/

Cieszę się, że na to trafiłam, bo czas Adwentu w tym roku zapowiada się ciężko... Chciałabym dać Bogu szansę, ale nie wiem, czy umiem się na tyle teraz otworzyć na Jego działanie.
Odpowiedz
Dziękuję za tę informację, choć nie wiem czy znajdę siły aby uczestniczyć w tych rekolekcjach. Może skorzystam...
Pozdrawiam
Odpowiedz
ellen, Bóg poradzi sobie z twoim pozornym zamknieciem, wystarczy zebys tylko chciala przezyc ten czas z Nim. On bedzie dzialal po swojemu i napewno da ci odczuc Swoja obecnosc.
sciskam was mocno
Odpowiedz
Ellen dzięki za wrzucenie wiadomości. Nie przyszło mi do głowy, żeby wpisać ją na \"Poronienie\".
Odpowiedz
Wiesz, Agik, może ja źle zrozumiałam intencję? Może to są rekolekcje raczej dla rodziców, którzy doświadczyli straty, ale mają \"ziemskie dzieci\"? Nie skojarzyłam, bo - prawdę mówiąc - choć dziecko mam tylko w niebie, to już zawsze będę mamą.
Odpowiedz
Ellen wspomniane rekolekcje są dla wszystkich mam. Nie zrozumiałaś źle. To mi, po prostu nie przyszło do głowy, żeby wiadomość o nich wkleić tutaj. A przeczytałam o nich na forum \"Dlaczego\".
Odpowiedz
Witam wszystkich, nie wiedziałem, że ktoś reklamuje te rekolekcje tutaj, ale cieszę się tym i dziekuję Smile Mam tylko prośbę, by adres strony wyglądał następująco: www.ginter.jezuici.pl - a to dlatego, że moja strona jest bardzo prosta, zwykły html z ramkami - po wpisaniu bardziej szczegółowego adresu nie widać menu głownego. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie, zapewniając o modlitwie wszystkich +
Odpowiedz
Dziękuję za informację, rekolekcje zapowiadają się bardzo interesująco.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości