rekolekcje adwentowe
#1
Podrzucam wiadomość przeczytaną na \"Ziarenkach\": 2-24 grudnia 2007 będą trwały internetowe rekolekcje adwentowe dla rodziców po stracie i rodziców dzieci chorych

http://www.ginter.jezuici.pl/

Cieszę się, że na to trafiłam, bo czas Adwentu w tym roku zapowiada się ciężko... Chciałabym dać Bogu szansę, ale nie wiem, czy umiem się na tyle teraz otworzyć na Jego działanie.
Odpowiedz
#2
Dziękuję za tę informację, choć nie wiem czy znajdę siły aby uczestniczyć w tych rekolekcjach. Może skorzystam...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
ellen, Bóg poradzi sobie z twoim pozornym zamknieciem, wystarczy zebys tylko chciala przezyc ten czas z Nim. On bedzie dzialal po swojemu i napewno da ci odczuc Swoja obecnosc.
sciskam was mocno
Odpowiedz
#4
Ellen dzięki za wrzucenie wiadomości. Nie przyszło mi do głowy, żeby wpisać ją na \"Poronienie\".
Odpowiedz
#5
Wiesz, Agik, może ja źle zrozumiałam intencję? Może to są rekolekcje raczej dla rodziców, którzy doświadczyli straty, ale mają \"ziemskie dzieci\"? Nie skojarzyłam, bo - prawdę mówiąc - choć dziecko mam tylko w niebie, to już zawsze będę mamą.
Odpowiedz
#6
Ellen wspomniane rekolekcje są dla wszystkich mam. Nie zrozumiałaś źle. To mi, po prostu nie przyszło do głowy, żeby wiadomość o nich wkleić tutaj. A przeczytałam o nich na forum \"Dlaczego\".
Odpowiedz
#7
Witam wszystkich, nie wiedziałem, że ktoś reklamuje te rekolekcje tutaj, ale cieszę się tym i dziekuję Smile Mam tylko prośbę, by adres strony wyglądał następująco: www.ginter.jezuici.pl - a to dlatego, że moja strona jest bardzo prosta, zwykły html z ramkami - po wpisaniu bardziej szczegółowego adresu nie widać menu głownego. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie, zapewniając o modlitwie wszystkich +
Odpowiedz
#8
Dziękuję za informację, rekolekcje zapowiadają się bardzo interesująco.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości