sposoby na bóle głowy w ciązy
serce mi sie kraje kiedy czytam ze dziewczyny ciepria z tego powodu czesto nie majac zwyczajnie sil do zycia bo sama w poprzedniej ciazy tak mialam. dlatego zakladam ten watek zebyscie sie podzielily waszymi sposobami, moze nasze cierpiące skorzystaja i odczuja wielgachną ulge.
ja stosowalam zimne oklady na czolo, smarowalam amolem a kiedy nie pomoglo bralam paracetamol. ponoc pomaga tez kawa z cytryna ale nie probowalam
czekamy na kolejne pomysly
Odpowiedz
Madness dziękuje Ci bardzo za założenie wątku .. Smile Nawet ja podam jeden ze sposóbów (chociaz na mnie on nie działa) Otóż czasem pomaga zmiana witamin (czasami organizm źle reaguje na żelazo lub jego zwiekszoną dawkę zawarte w niektórych witaminach) lub ich odstawienie na kilka tygodni (to z zaleceń lekarskich).
Odpowiedz
Amol ja smarowałam skronie Amolem. Pomagało.
Odpowiedz
mnie tylko maść \"z kotkiem\" i niestety APAP.... inaczej szło zwariować, gryzłam prawie z bólu, do tej pory wzięłam jakieś 6 - 7 razy
Odpowiedz
zuza,lepiej brac paracetamol, apap niby tez go zawiera ale ponoc \"czysty\" jest bezpieczniejszy
Odpowiedz
MI appap nie pomagał i gin pozwolił codipar. Najczęściej pomagała filiżanka kawy, ale nie zawsze miałam na nią ochotę i zazwyczaj ból głowy znikał a pojawaiało się dziwne uczucie w żoładku i zgaga.Pomagał także odpoczynek i zimne okłady na głowe. Amolu nie próbowałam
Odpowiedz
też nie próbowałam amolu, ostatnio odpukać (dzięki Bogu!!!) jakis miesiąc mam spokój
faktycznie - zmieniłam witaminy, może to i to!!!
kawki niestety nie mogę, a czasem mam ochotę.....
Odpowiedz
zuzanna,czemu nie mozesz kawy? cos z cisnieniem? bo generalnie podobno jedna kawke dziennie ciezarowka moze sobie machnąc co oczywiscie skrupulatnie czynie Wink mi wlasnie zwykla kawa,bez cytryny, pomaga przy bolach glowy, moze dlatego ze sa one zwiazane ze zmeczeniem a kawa dodatkowo stawia na nogi
Odpowiedz
zuzanna co to za maśc \"z kotkiem\"??
Odpowiedz
dominika, ja tez jej uzywalam i chociaz w moim przypadku nie byla tak skuteczna jak Amol to jednak tez pomagala. to jest taka bodajze wietnamska masc w malutenkim blaszanym pudeleczku z kotkiem na pokrywce, mietowa z jakimis dodatkami. napewno widzialas, kiedys byla moda na te masci jak bylysmy malolatkami Wink
mysle ze mozna je kupic w aptece. jak powiesz ze chcesz masc z kotkiem albo tygrysia masc to napewno farmaceutka bedzie wiedzala o co chodzi
Odpowiedz
tak ja mam ciśnionko skaczące stąd to...Wink
maść z kotkiemWink ?
to takie małe pudełeczko czerwone - to jest balsam chyba głównie kamforowy, chłodzi i ukaja ból
piszę \"z kotkiem\" bo kiedyś kiedyś na tym pudełeczku był czarny kotek, teraz jest jakaś chińska budowla,
w aptece będą wiedzieli na pewno, zapytaj o kotkaWink
Odpowiedz
no wlasnie,potocznie mowi sie \"masc z kotkiem\" wiec wszyscy napewno wiedza o co chodzi.
pozdrowki
Odpowiedz
dzięki Smile Amol niestety mało skuteczny.. przynajmniej jako smarowidło...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości