Poznań - Dzień Dziecka Utraconego 2007
Pragnę podziękować inicjatorom i wszystkim organizatorom Mszy św. w intencji osieroconych rodziców, która odbyła się 15.10 w Poznaniu w kościele o.o. Dominkanów. Nie sądziłam, że Msza będzie tak pięknie prowadzona, z oprawą scholi, z kazaniem i ze świecami.

Nie poszliśmy później do winnicy, bo mój mąż nie chciał, ale po raz pierwszy od dnia mojego poronienia przyznał, że straciliśmy dziecko. Ta Msza św. naprawdę poruszyła nasze serca i dała nam promyczek nadziei... Że jednak nasze dziecko istnieje.

Bóg zapłać.

Anna
Ech... tez bylismy, naprawde bylo pieknie i \"kazanie\" i spiew i te swiece na oltarzu, ech... Serce drzalo, zmrozilo mnie tylko jak zobaczylam w rekach niektorych kobiet kilka swiec. Piekna msza, naprawde...
ja równiez dziękuję...

Tylu zapalonych światełek na ołtarzu nie spodziewałam sie ujrzeć... Niestety... tak nas wiele...

Msza przepiękna...
A ja dziękuję, że piszecie o tym spotkaniu. Niestety nie mogłam wtedy być tam z Wami osobiście, ale myślami i modlitwą byłam.
Znalazłam relację fotograficzną z Mszy św. w Poznaniu u Dominikanów z 15 października...

Zobaczcie...
http://www.dlaczego.org.pl/d/index.php?o...8&Itemid=1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości