Do TVN 24 (Prosto z Polski) - ktoś chętny?
Jeśli tak, to proszę o maila na skrzynkę. Potrzebna osoba, która zechce opowiedzieć o swoich doświadczeniach w rozmowie do jutrzejszego wydania \"Prosto z Polski\", najlepiej ktoś z Warszawy i okolic. Przyjadą, porozmawiają i pojadą, nie trzeba nigdzie jeździć, organizować opieki dla dziecka itp.
Dziewczyny, to naprawdę bardzo ważne, a ja już obdzwoniłam wszystkie znajome warszawianki i nikt się nie zgodził Sad.
Odpowiedz
Ja bym pojechała, ale to stanowczo za daleko, więc musicie nadal szukać .
Odpowiedz
Do Irlandii to oni raczej nie przyleca he he
Odpowiedz
Jak im się zachce przysłać do mnie gdańską ekipę, to prosze uprzejmie. Kiedyś już była taka wolta, jak nie można było nikogo złapać w Warszawie.
Odpowiedz
Ja jestem z Łodzi... jeśli mogę pomóc- to zapraszamSmile
Odpowiedz
Nale pamiętam w tamtym roku przed Mszą... Było pięknie...
Odpowiedz
TVN był u mnie i przestawił mi sofę Wink. Tak więc przynajmniej to załatwione. Gdyby się zgłosili odrobinę wcześniej, nie musiałaby pani red. załatwiać kamery w Szczecinie po jakieś zdjęcia z terenu, a ponieważ zadzwoniła wczoraj po południu, to mogłam ją wysłać tylko do Sz. (lub Gdańska - ale Gdańsk był, z jakichś względów, poza ich zasięgiem); w każdym razie byli wczoraj z kamerą na mszy w Szczecinie i twierdzą, że będzie ładny materiał.

Natomiast gdyby dzisiaj o 21 ktoś z Warszawy chciał iść do Radia dla Ciebie, to jest wolne miejsce Smile (wuchowa obdzwania warszawianki, mam nadzieję, że skuteczniej niż ja wczoraj).
Odpowiedz
Scalaczku, dopiero teraz przeczytałam, ale tak na przyszłość gdybym mogła się przydać to nie kasuj mojego numeru telefonu Smile
Odpowiedz
Scalaczku, byłaś boska :mrgreen:
Odpowiedz
No i Rozala niezwykle fotogeniczna, przed kamerą czuje się jak gwiazda filmowa Big Grin
Odpowiedz
W większości szpitali nadal panuje takie podejście, że to jest tylko płód, jakaś tkanka, którą się utylizuje. W wielu szpitalach poronione dziecko traktuje się jak amputowaną nogę. – mówi Justyna Furgał ze Stowarzyszenia Dzieci po Poronieniu Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=kinga_owca]
No i Rozala niezwykle fotogeniczna, przed kamerą czuje się jak gwiazda filmowa Big Grin

Tak, no w pewnej chwili miałam szczery zamiar ją związać. Może bym i dobrze zrobiła, koniecznie chciała iść z kamerzystą po wszystkim.

Korzystając z okazji złożę samokrytykę/zażalenie:

- pokazałam państwu komplet naszych ulotek, pojawiła się tylko jedna,
- pani redaktor obiecała wrzucić w podpisie adresy stron, nie tylko poronienia, ale i dlaczego, a nie widzę, żeby coś wrzuciła,
- no i nie wiem samicą jakiego gatunku musiałabym być, żeby poronić dwa lata temu, a teraz mieć półtoraroczną córkę.

Ale dzięki za dobre słowo.
Odpowiedz
mimo tych potknięć wypadło dobrze Smile)))
Gratuluję Big Grin
Odpowiedz
Kochany Scalaczku
po kilku spotkaniach z mediami wysuwa się wniosek- zawsze chciałybyśmy lepiej i po swojemu- ale oni robią tak jak to widzą najlepiej ze swojej strony, no jeśli nawet sofa byłą na nie na miejscu :-)
do poprzedniego Prosto z Polski nagranie trwało około półtorej godziny- podkreślałyśmy co koniecznie powinno się ukazać, nie wszystko oczywiście przekazali, mają tylko kilka minut na przekazanie sedna- może to my mamy za duże wymagania.
Odpowiedz
Aniu ja miałam podobne odczucia po nagraniu w Radiu Gdańsk... wydawało się ze i tak nie wszystko co chciałam powiedziałam, a jeszcze 1/4 z trego było wyemitowane - prawa mediów Sad
I tak jestem wdzięczna że udało mi się zaprosić Panią Anię do siebie i nagranie poszło w dniu naszej mszy.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=scalaczek]
[Ale dzięki za dobre słowo.

To jeszcze moje dobre słowo - było bardzo dobrze!
A Rozalka słodka Big Grin
M.
Odpowiedz
Czy ten program juz byl w telewizji???Jesli tak,czy bedzie jakas powtorka i kiedy???
Odpowiedz
http://www.tvn24.pl/2079596,0,0,3,1,wideo.html
można obejrzeć na stronie tvn24
Odpowiedz
Dziekuje za linkSmile
Odpowiedz
Dziewczyny bardzo dobry materiał..........aż się popłakałam......moze ktos kiedyś zrozumie co to znaczy strata dziecka i tego które ma 6 tyg. i tego które ma 24 tyg...........jak wielki to ból.
Odpowiedz
Dziewczyny już \"wyszłyście\" z tym na zewnątrz, a ja jeszcze jestem \"w sobie\". Dziękuję za ten materiał, bo dodaje odwagi, bo dodaje nadziei, bo porusza... ech scalaczku co tu dużo gadać. PIKNE TO BYŁO.
Odpowiedz
Nikto, ja też jeszcze jestem \"w sobie\". Nie wiem, czy kiedykolwiek odważę się o tym otwarcie mówić. Wie tylko kilka osób. Nawet przyjaciele nie wszyscy wiedzą. Moja córeczka wciąż żyje dla nas i w nas, ale czy nasi najbliżsi o Niej pamiętają? :\'(
Tak bardzo bolą mnie pytania: \"No i jak tam? Macie już dzieci?\" Każda odpowiedź na to pytanie jest w jakimś sensie fałszywa.
Odpowiedz
Scalaczku super! Ale tez i prof.Chazan- nie spotkałam nigdy gina o takim podejściu do tematu. Wielki szacunek z mojej strony!
Odpowiedz
dopiero teraz obejrzałam. bardzo dobre według mnie. gratuluję!!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości