Cmentarz
Kochane,

czy w Poznaniu jest cmentarz ze zbiorowym grobem dla Dzieci-Aniołków? Może któraś z Was wie.

Z góry dziękuję...
Odpowiedz
Moniko... bardzo mi przykro że życie Cię tak doświadcza... :\'(
(*)(*)(*) - dla Twoich Dzieci.....
Odpowiedz
Moniko[ipku] wiem tylko o Warszawie...
Odpowiedz
Moniko,teraz dopiero sie zorientowalam,ze jestes z Poznania,ja tez pochodze z Wielkopolski,urodzilam sie w Turku,rodzina pochodzi z okolic Poznania,a moj ojciec to dokladnid z Mosiny(pewnie znasz)....jezszcze raz,bardzo mi przykro ze znowu musisz przez to przechodzic,dla Aniolkow(*)(*)(*)
Odpowiedz
Moniko, nie wiedziałam..... zapalam świeczuszkę dla Twoich dzieciątek (*)(*)(*)
Odpowiedz
Dziękuję...
Sweety... mam rodzinę w Mosinie.
Odpowiedz
Monik przykro mi bardzo,to takie niesprawiedliwe.........

Dla Twoich Aniołeczków [*][*][*]
Odpowiedz
Ipku

z tego, co kojarze, to jest na (ile jest cmentarzy w Poznaniu?) jednym z cmentarzy wydzielone miejsce - pas zieleni - gdzie sie rozrzuca prochy Maluszkow. Mowil o tym dla jakiejs gazety jeden z lekarzy.

Kiedys na bocianie cos bylo. W okolicach pazdziernika 2005, gdy byl pogrzeb w Warszawie na Sluzewiu.

Najszybciej by bylo, gdyby ktos zadzwonil - albo do szpitala (na Polnej maja sensowna p. psycholog, ktora siedzi w temacie) albo na cmentarz. Moze jakas dziewczyna z Poznania chcialaby podzwonic w tej sprawie?
Dla Ciebie Ipku taki telefon to teraz jak zdobycie Mount Everestu...

Usciski dla Ciebie, (*)(*)(*) dla Twoich Dzieciaczkow.
Monika
Odpowiedz
Moniko... dziękuję. Komunalne cmentarze są dwa, bardzo duże, więc mam nadzieję szybko się dowiedzieć. Ale poszukam równiż w necie.

Ściskam.
Odpowiedz
Znalazłam...

Może jeszcze komuś sie przyda...
Na cmentarzu Miłostwoskim jest Pole Pamięci... tutaj link do artykułu: http://www.gazetawyborcza.pl/1,82709,432...&startsz=x

Jeszcze raz dziękuję...
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Monik (ipek)]
tutaj link do artykułu: http://www.gazetawyborcza.pl/1,82709,432...&startsz=x

Ipku - z Kasią, o której jest artykuł spotkałyśmy się na jednym ze spotkań. Ja niestety nie mam do niej maila, ale Alina - zielonarzeka się z nią kontaktowała. Kasia (kasia_2) choć nie pisze, to pewnie nas czyta...

M.
Odpowiedz
Moniczko - widząc czasem Twoje gg, miałam nadzieję, że się mylę... Niestety nie myliłam się... Przykro mi...
Gdybyś potrzebowała, pamiętaj, że jestem...

M.
Odpowiedz
Monisiu... dziękuję z całego serca... Pamiętam i dziękuję...
Odpowiedz
Moniczko Kochana...dopiero przeczytałam.Tak strasznie mi przykro ,ze po raz kolejny Los tak cię doświadcza.
Trzecia strata..Boże ,cięzko znależć jakiekolwiek sensowne słowa w obliczu takiej tragedii. Mam w pamięci maj 2006 ,gdy odchodził mój drugi Aniołek- i i milion pytań w głowie \"dlaczego znowu ja?\" Przecież pierwsza strata to miał być przypadek , bo tak się często zdarza nawet idealnie zdrowym kobietom i teraz to juz się miało udać. Los jest taki niesprawiedliwy.
Dużo sił Moniczko na dziś ,na jutro i na wiele kolejnych dni.
Dla Twoich Dzieci [\'] [\'] [\']
Odpowiedz
Tak bardzo, bardzo Ci współczuję, Moniko :\'( Modlę się.
Odpowiedz
Moniczko,
tak bardzo mi przykro. Zapalę świeczuszkę w intencji naszych Aniołków.
Odpowiedz
Ipku kochany. Od kilku dni wiem o Twojej tragedii i codziennie chciałam cos napisać. ale co ja mogę napisać w obliczu Twojej tragedii?? Że mi przykro? Ze współczuję? Ze jestem? nic teraz nie przyniesie Ci ukojenia. zapalam światełko dle Twoich Aniołków. a jeśli mogę jakoś pomóc to daj znać. przytulam Cię kochanie

kamila
Odpowiedz
Dziękuję Wam Kochane... dla mnie najważniejsze jest to, że mnie rozumiecie i wiecie co czuję... i że wiem, że w każdej chwili moge liczyć na Was, na Wasze wsparcie. Żadna z Was nie powie, że nic sie nie stało, że jestem jeszcze młoda, że za wcześnie, że...

Dziękuję
Odpowiedz
Dla Twoich aniołków Moniko [\'] [\'] [\']
Odpowiedz
Dziękuje Agato... Tak mi dzisiaj smutno... Tym bardziej, że uświadomiłam sobie, że w ciągu tych ostatnich dwóch lat umarło troje z czworga dzieci jakie mamy...
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Monik (ipek)]
Dziękuje Agato... Tak mi dzisiaj smutno... Tym bardziej, że uświadomiłam sobie, że w ciągu tych ostatnich dwóch lat umarło troje z czworga dzieci jakie mamy...
Moja kochana ... nie umiem dziś nic powiedzieć mądrego - nie znajduję słów, które mogłyby ukoić ... jestem - zwłaszcza dziś ...
To wszystko takie niesprawiedliwe ... Sad
Odpowiedz
Moniko (ipku) zapalam dla Twojego aniołka... (*) Będę dziś szczególnie o Tobie myślała.... Trudno jest mieć dwie takie daty w odstępnie 11 dni.... Przykro mi.... Przytulam
Odpowiedz
Dziękuję Ewo...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości