Miesięcznik Focus - Lalki Reborn
Moniko, popieram Cię co do klocków, bo są bardzo twórcze, moje dzieci tez potrafia wyczarować cuda i nigdy im się to nie nudzi.
Wcale nie muszą być nadzwyczajnie drogie. Myślę, że bardziej do spraw ceny i szpanerstwa przywiazują wagę niestety rodzice i oni zaszczepiają w dzieciach takie spojrzenie, niekoniecznie takie są potrzeby dzieci.
Odpowiedz
Ależ właśnie o to mi chodziło w tych klockach Lego. One są właśnie bardziej bajeranckie niż zwykłe, a jednak dla dzieci nie ma to zadnego znaczenia, bo dziecko tak samo potrafi pięknie budować z jednych jak i drugich, to było porównanie do tych lalek, bez względu na to czy będą bajeranckie czy nie, dzieci tak samo dobrze sie bawią, to jedynie pozywka dla rodziców, którzy przyszpanują ze ich na nie stać.
Odpowiedz
Wiecie - a ja mimo wszystko uważam, że jeśli kogoś na coś stać to i niech kupuje - ja też wiem, że Igorka będzie mi rodzinka rozpieszczać czym się da ... Wink ... a i czesto jest tak, że zabawka uznanej i dobrej firmy warta jest swojej ceny bo jest przede wszystkim bardzo dobrej jakości i co najważniejsze często bezpieczna dla malucha.
Ale ... zbaczamy z tematu ...
Założyłam na forum gazety link o lalkach - zobaczymy co sądzą inne kobietki :
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f...w=69021935
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości